CAMPIONI 2021

 

CdS: Conte maksymalnie zaangażowany w nowy projekt

23 czerwca 2019 | 12:11 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Corriere dello Sport donosi, że nowy szkoleniowiec Nerazzurrich podporządkował już swoje życie pod projekt o nazwie Inter Mediolan. Dziennikarze opisują w dzisiejszym wydaniu, jak wygląda praca Antonio Conte za kulisami.

- Conte kompletnie się zatopił w nowej przygodzie i żyje w głębokim powiązaniu ze wszystkim, co dzieje się w klubie. Bombarduje Giuseppe Marottę i Piero Ausilio, żeby mieć doniesienia o najmniejszych nowinkach.

- On oczekuje więcej pewności, szczególnie w sprawie Edina Dzeko i Nicolo Barelli, ponieważ te transakcje powinny być dograne na tygodnie wstecz. Jednak rozbieżności w negocjacjach z Romą i Cagliari nie zostały zredukowane i właśnie wtedy wszystko zwolniło.

W raporcie CdS znalazło się również miejsce na wiadomość dotyczącą innego transferu.

- Valentino Lazaro zapytał już Herthę Berlin o uproszczenie negocjacji i osiągnięcie porozumienia z Interem najszybciej, jak będzie to możliwe.

 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 23 czerwca 2019 | 12:16   

Dzeko odpuśćmy, ale Barella musi zostać dogadany jak najszybciej

Hagaen

Hagaen 23 czerwca 2019 | 12:39   

Jeśli to prawda, to niech nie da im żyć, podoba mi się takie zaangażowanie trenera. Barella powinien być ogłoszony. Wg mnie wzorowe okno w kwestii jakości transferów i terminów przeprowadza BVB właśnie.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 23 czerwca 2019 | 19:27   

Zarząd chce dać włoskim kibicom gwiazdę z ich rodzimego podwórka, z którą będą się utożsamiać. Barella to taki typ inwestycji pół piłkarskiej, pół marketingowej.

maciosincho

maciosincho 23 czerwca 2019 | 21:09   

Tak jest hagen pisałem o Tym od razu kiedy wykonali te ruchy przypomnę 75 mln za 3 zawodników każdy transfer 25 mln 2 ofensywnych jeden defensywny boczny i wszystko w 2 dni
Mats hummels też dogadany (edycja 2019.06.23 21:10 / maciosincho)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich