Sensacyjna wymiana z Manchesterem United?!

23 czerwca 2019 | 14:38 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Telenowela z Lukaku trwa w najlepsze. Tym razem angielskie Daily Express podało zaskakujące fakty na temat transferu Belga do Interu.

Ich zdaniem Manchester United zgodził się na wymianę Icardi-Lukaku. Anglicy podobno zdecydowali się postawić na Argentyńczyka i taka transakcja jest całkiem prawdopodobna. Nieznane są na ten moment jej dokładne szczegóły. Dużo mówi się o tym, że Conte nie chce Argentyńczyka w swojej drużynie i taka wymiana byłaby dla niego idealna.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 16

Danilux

Danilux 23 czerwca 2019 | 14:44   

Ok, lepiej na Icardim nie wyjdziemy.

zbigi30

zbigi30 23 czerwca 2019 | 15:12   

Icardi nie opuści Serie A

Sostek

Sostek 23 czerwca 2019 | 15:23   

Juz to widzę

Patryk7

Patryk7 23 czerwca 2019 | 15:46   

Mam nadzieję, że ta wymiana się ziści. Czas na zmiany!

paweloo7

paweloo7 23 czerwca 2019 | 16:07   

Jeżeli taka wymiana przejdzie bez żadnej dopłaty ze strony Interu to szacunek dla działaczy, bo po pierwsze wymieniamy sie za zawodnika (Lukaku) który jest więcej wart na tą chwile, a po drugie pozbywamy się śmieci (Wanda i jej cyrk). Osobiście na miejscu klubu nawet bym dopłacił jeżeli byłoby trzeba.

darren

darren 23 czerwca 2019 | 16:12   

Plota

inter00

inter00 23 czerwca 2019 | 16:22   

Jeżeli to prawda to kapitalne wieści

maestro84

maestro84 23 czerwca 2019 | 16:29   

o kurka, ale byłby majstersztyk :D niestety pani zakała pewnie się nie zgodzi i jej piesek, więc klops...

inglorion

inglorion 23 czerwca 2019 | 17:18   

Katastrofa. Ikar musi zostać

Lethal Doze

Lethal Doze 23 czerwca 2019 | 20:13   

wątpliwe, Icardi raczej chce zostać w SerieA

KawaOpole

KawaOpole 23 czerwca 2019 | 20:23   

A jak Maxi lopez się nie zgodzi na wyjazd dzieci z Itali?

maciosincho

maciosincho 23 czerwca 2019 | 20:54   

Spoko opcja

SeaVent

SeaVent 24 czerwca 2019 | 05:09   

I gdzie ci fani ikara? Czy to normalne zachowanie i sytuacja? Inter nie widzi zawodnika w planach na sezon bo odwalał szopkę przez jakieś 3 miechy teraz chcą go sprzedać a ten nigdzie się nie ruszy bo tak i już...paranoja..ogłaszam że jak zobaczę tego gnojka w 1 składzie (a nawet jak będzie z ławki wskakiwał) wyłączam tv i daje sobie spokój...jak go widzę z nerwów boli mnie brzuch a nie będę przez scierwo zdrowia tracił..pozdrawiam i miłego poniedziałku.

krychu339

krychu339 24 czerwca 2019 | 08:36   

Jestem, a Ty wiesz czy Inter widzi Icara czy nie tak samo jak te dziennikarzyny. Dla mnie Mauro to numero uno z możliwych opcji.

ksiazewi

ksiazewi 24 czerwca 2019 | 11:14   

Z tego co się orientuję, to Maxi Lopez nie musi wyrażać zgody na wyjazd dzieci, poza Włochy. Ma to chyba zasądzone, więc z wyprowadzką mogą być problemy. Obym się mylił.

SeaVent

SeaVent 24 czerwca 2019 | 14:13   

Aha więc mamy trzymać zepsute jajo bo dzieci? W jakim innym klubie tak jest? Paranoja...