Pinamonti może zastąpić Icardiego

25 czerwca 2019 | 08:46 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

W nowej siedzibie Interu wszyscy przygotowują się do kolejnego sezonu. Do tej pory nastąpiło już wiele zmian, ale to jeszcze nie koniec. Najważniejsze rozmowy i postanowienia dopiero przed nami.

Inter ma nowe biuro, zatrudnił nowego trenera, za chwile zacznie podpisywać kontrakty z piłkarzami. Właśnie w przypadku tej ostatniej kwestii nie wszystko jest jasne.

Antonio Conte wraz z Beppe Marottą i Piero Ausilio mają dużo pracy. Zbliża się pierwsze zgrupowanie Nerazzurrich, które odbędzie się w Lugano. Szkoleniowiec jasno określił swoje wymagania - chce rozpocząć okres przygotowawczy ze wszystkimi piłkarzami.

Według włoskich mediów, decyzją trenera, do Lugano nie pojedzie Mauro Icardi. W jego miejsce ma pojawić się Andrea Pinamonti, którego Conte chciałby zobaczyć, zanim klub podejmie jakiekolwiek działania transferowe.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 25 czerwca 2019 | 09:18   

Marzy mi się, aby Pinamonti grał u nas jako 3 napastnik. W podstawowym Lukaku i Lautaro a on wchodziłby z ławki

Rahi

Rahi 25 czerwca 2019 | 09:40   

Kurła zabiją cenę Maurito do zera tą zagrywką

maciosincho

maciosincho 25 czerwca 2019 | 12:25   

Andrzej ciekawy zawodnik zawsze go kojarzyleem z fify czy fm że miał potencjał tak jak inni typu bonazzoli longo ale Andrzeja obejrzalem w tym sezonie i w serie a i na ms w Polsce to mogę powiedzieć że jako zamiennik elegancko raczej wielkiej kariery nie zrobi ale lawkowy jak najbardziej tak

SeaVent

SeaVent 25 czerwca 2019 | 14:24   

Rahi paczka fajek i pryncypałki i niech spyla wiem że kasa ważna ale atmosfera ważniejsza...sam sobie zgotował taki los...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich