Agent Agoume potwierdza transfer do Interu

25 czerwca 2019 | 18:34 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Słowa Djibrila Nianga, który pełni funkcję agenta Luciena Agoume, powielają doniesienia prasy. Chłopak, który jest nazywany przez dziennikarzy nowym Pogbą, już wkrótce oficjalnie zasili szeregi Interu.

- Dokładnie, sądzę, że skończy w Interze. Były dwie inne opcje, Manchester City i Arsenal, również czekali. Ale to nie jest priorytetowy kierunek dla zawodnika. Mogliśmy się dogadać szybciej z tymi drużynami, ale nie takie było życzenie Luciena.

- Był dokładnie obserwowany od ostatniego roku. Rozmawialiśmy z klubem, z menadżerami i technikami, którzy naprawdę chcieli Luciena. We właściwym czasie, po wielu zapytaniach, zawsze lepiej wybrać rozwiązanie takie jak to. Inter nigdy nie przestał z nami rozmawiać.

- Ligue 1? Były zainteresowane kluby, ale nikt nie przedstawił koniecznego najlepszego projektu. W każdym aspekcie miały do zaoferowania mniej, niż inne drużyny. Nie pracowaliśmy dla Sochaux, ale mogę teraz powiedzieć, że Lucien naprawdę chciał pomóc temu klubowi.

W skrócie, Agoume ma 17 lat, jest wart 3,5 mln euro i posiada łatkę wielkiego talentu. W najbliższym czasie zasili szeregi Akademii Interu. Sochaux zakończyło ten sezon w połowie tabeli drugiej ligi francuskiej, piłkarz wystąpił w 16 meczach. Zajmuje pozycję środkowego pomocnika ofensywnego.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

superofca

superofca 25 czerwca 2019 | 19:24   

Jest w takim wieku, że może zostać jednym z najlepszych zawodników na tej pozycji, tylko czy my chcemy aby u nas grał, czy to lokata na przyszłość?

Van Dall

Van Dall 25 czerwca 2019 | 19:53   

Ma najwyżej kilka procent szans na zostanie dobrym piłkarzem. Primavera Interu od lat jest usiana takimi talentami, ale w dorosłej piłce przebija się pi razy oko jeden na stu.

darren

darren 25 czerwca 2019 | 20:40   

Ponoć gość jest kozak w opór.

Hagaen

Hagaen 25 czerwca 2019 | 20:48   

Jak można się nie cieszyć, kurde w końcu nauczymy się aplikować nasze talenty do dorosłej piłki i trzeba się cieszyć, że ściągamy kolejnych, młodych.

inter00

inter00 25 czerwca 2019 | 21:54   

Pogra 2 lata na wypożyczeniu i pewnie oddamy go w wymianie za jakiegoś 35 latka


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich