Agent: Lukaku? To trudne, ale możliwe

25 czerwca 2019 | 23:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Federico Pastorello zajmuje się sprawami graczy Interu, a także duetu Romelu Lukaku - Valentino Lazaro, którzy są mocno łączeni z przenosinami na Stadio Giuseppe Meazza. Nic więc dziwnego, że agent piłkarski jest wartościowym źródłem informacji dla szukających sensacji dziennikarzy.

Pastorello wypowiedział się dla portalu FCInterNews.it i omówił sytuację kilku swoich klientów. Największe zainteresowanie wśród kibiców i mediów wzbudza oczywiście napastnik Manchesteru United:

- Lukaku to sen, trudny do zrealizowania, ale wierzę, że wszystko jest możliwe. Zainteresowanie Interu jest realne. Publicznie wyrazili swoje plany i pragnienia. Zobaczymy, co się wydarzy. 

- Z dyrektorami Interu rozmawialiśmy na temat Edoardo Verganiego, ponieważ jego sytuacja jest najpilniejsza. W ciągu kilku najbliższych dni porozmawiamy o reszcie. Nie mam nic do powiedzenia na temat Candrevy. Natomiast jeśli chodzi o Lazaro, istnieje szansa, że będzie nosił koszulkę Interu, ale między klubami wciąż istnieje pewien dystans

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich