Brazylia już w półfinale Copa America

28 czerwca 2019 | 10:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Turniej Copa America 2019 wkroczył już w decydującą fazę pucharową. W pierwszym meczu 1/4 finału Brazylia wyeliminowała Paragwaj.

Mecz miał emocjonujący przebieg, lecz 120 minut gry nie przyniosło zmiany na tablicy wyników. Gole zobaczyliśmy dopiero podczas serii rzutów karnych, które skuteczniej wykonywali zawodnicy Canarinhos. Joao Miranda cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. W półfinale gospodarze imprezy zmierzą się z lepszym z pary Argentyna - Wenezuela.

***

Trwa również Puchar Narodów Afryki. W drugim meczu grupowym, Senegal musiał uznać wyższość Algierii i przegrał 0 - 1. Keita Balde rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, lecz został zmieniony już w 63. minucie spotkania. Wcześniej obejrzał żółtą kartkę.