Awans Argentyny. Efektowny gol Lautaro

29 czerwca 2019 | 01:42 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Argentyna pokonała reprezentację Wenezueli 2 - 0 i zapewniła sobie awans do półfinału Copa America 2019. Pierwszego gola dla Albicelestes zdobył Lautaro Martinez. Napastnik Interu popisał się efektownym strzałem piętą.

Popularny Il Toro ponownie rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i już w 10 minucie wpisał się na listę strzelców. Gola na 2 - 0 zdobył Giovani Lo Celso. Lautaro przebywał na murawie do 64. minuty spotkania.

Półfinałowym rywalem Argentyny będzie reprezentacja Brazylii.