CAMPIONI 2021

 

50 lat Curva Nord

30 czerwca 2019 | 12:36 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W 1969 roku, w Mediolanie, powstała najbardziej zagorzała grupa kibiców Interu. Ich miejsce jest na zielonej trybunie. Fani są obecni zarówno podczas meczu, jak i życia codziennego klubu. Dziś ultrasi celebrują pięćdziesiątą rocznicę założenia Curva Nord '69.

Od 11:30 trwa festiwal Curva Nord. Z tej okazji, kibice Interu mogą skorzystać z wielu atrakcji. W okolicy stadionu czeka na nich aleja Street Food, zabawy dla najmłodszych, konkursy dla dorosłych, goście VIP (między innymi Bergomi) i wiele innych.

Dzięki porozumieniu z firmą MI-Stadio, fani będą mogli zwiedzać za darmo Stadio Giuseppe Meazza, w tym szatnię, mixed zone (miejsce do robienia wywiadów), trybuny i płytę (od godziny 12:00 do 15:00).

Być może nie zawsze zgadzamy się z poglądami Curva Nord, nie zawsze też akceptujemy antydoping, ale jedno trzeba uszanować - są najlepszymi kibicami we Włoszech. Robią świetne oprawy, wspierają klub na wszystkich meczach, w tym wyjazdowych oraz licznie przybywają na stadion, co czyni Interistów najliczniejszymi względem frekwencji.

Z okazji okrągłej rocznicy powstania, życzymy im wytrwałości i cierpliwości w pracy, którą wykonują.

Forza Inter!

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Oraxor

Oraxor 30 czerwca 2019 | 13:47   

Od zawsze mi się podobały oprawy Interu. Robią najlepsze na świecie. Forza Curva Nord

ester

ester 30 czerwca 2019 | 21:03   

Są fajne. ale najlepsze na świecie nie są.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich