Oficjalnie: Godin zawodnikiem Interu

1 lipca 2019 | 06:26 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

O tym transferze mówiło się już od pół roku. Dziś w końcu mamy oficjalną informację. Diego Godin jest zawodnikiem Interu.

Kontrakt piłkarza obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku. Powodzenia w nowej przygodzie z Nerazzurri.

#WelcomeDiego!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 24

paweloo7

paweloo7 1 lipca 2019 | 06:32   

nareszcie

inter00

inter00 1 lipca 2019 | 08:26   

#WelcomeDiego

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 1 lipca 2019 | 08:34   

Dobry i doświadczony zawodnik. Taki na miarę dla Conte ;)

wróbel1908

wróbel1908 1 lipca 2019 | 08:39   

Mimo wieku to jest nadal świetny obrońca i do tego za darmo. Witamy.

maciosincho

maciosincho 1 lipca 2019 | 08:42   

BuongiornoDiego

Kiksu

Kiksu 1 lipca 2019 | 08:49   

Vidic też miał być zbawieniem

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 1 lipca 2019 | 08:58   

A kto mówi o zbawieniu? Czy można się po prostu cieszyc :)? Czy zawsze znajdzie się smerf maruda

maciosincho

maciosincho 1 lipca 2019 | 09:13   

Milan zainteresowany ceballosem ok 20mln pewnie trzeba wyłożyć brał bym w ciemno to taki isco tylko trochę tańszy . Manolas w Napoli.

Sostek

Sostek 1 lipca 2019 | 09:18   

I git wkoncu cos sie ruszylo

kaczorex106

kaczorex106 1 lipca 2019 | 09:20   

Witamy !!!

Jestem przekonany o tym że nie będzie to drugi Vidic jestem wręcz pewien Diego jest pomimo wieku dalej w świetnej formie oglądałem go w ostatnim sezonie wiele razy :)

wróbel1908

wróbel1908 1 lipca 2019 | 09:22   

Jeśli Diego da nam przynajmniej tyle co Miranda będę zadowolony

Oba

Oba 1 lipca 2019 | 09:40   

Różnica jest taka, że za Vidiciem w MU już nikt nie płakał jak do nas przychodził. Z Godinem Atletico chętnie przedłużyłoby jeszcze współpracę. To tyle jeżeli chodzi o porównania. Oby tylko odlalazl się w ustawieniu z 3 obrońców, bo to jest wg mnie największą niewiadomą. Wszak parę ładnych lat gral w Atletico w systemie 442

superofca

superofca 1 lipca 2019 | 10:29   

Atletico ma taką debilną politykę, że po 30-ce przedłużają kontrakt tylko o rok, dlatego Diego nie jest już z nimi. Witamy.

Lambert

Lambert 1 lipca 2019 | 10:46   

Mam nadzieje że nie straci swojego poziomu po transferze

martins2000

martins2000 1 lipca 2019 | 10:54   

https://t.co/XtKWd1sJis

szpula

szpula 1 lipca 2019 | 11:16   

witamy witam, oby tylko dożył przyjazdu do Mediolanu bo w te upały w tym wieku to już ryzyko :(

maciosincho

maciosincho 1 lipca 2019 | 11:24   

Dawać tutaj newsa z ceballosem walka mediolanska się szykuje w dupie z tym barela czy pellegrinim dawać daniego kto oglądał ten wie co chłop gra może dadzą do nam w pakiecie z isco (edycja 2019.07.01 11:24 / maciosincho)

darren

darren 1 lipca 2019 | 11:41   

Witam Pan Diego

mariozzzz

mariozzzz 1 lipca 2019 | 14:14   

Welcome Diego!!!!!

Kiksu

Kiksu 1 lipca 2019 | 14:31   

Podobno ma być z miejsca kapitanem a Skriniar na lawe

martins2000