Oficjalnie: Lazaro zawodnikiem Interu

1 lipca 2019 | 17:36 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Inter Mediolan poinformował, że Valentino Lazaro z Herthy Berlin przeszedł pomyślnie testy medyczne i podpisał dziś z Interem umowę.

Zawodnik przechodzi do mediolańskiego klubu na zasadzie definitywnego transferu. Podpisał 4-letni kontrakt.

Austriak w poprzednim sezonie zagrał w 31 meczach i strzelił 3 gole, zaliczając 7 asyst.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 20

inter00

inter00 1 lipca 2019 | 17:38   

Witamy i powodzenia !!!

winiarro

winiarro 1 lipca 2019 | 17:38   

welcome :)

wróbel1908

wróbel1908 1 lipca 2019 | 17:41   

Oby nie kolejny Dalbert

Van Dall

Van Dall 1 lipca 2019 | 17:52   

Dla mnie to leszcz i ~20 baniek wywalone w błoto - niech udowodni, że się mylę.

Sostek

Sostek 1 lipca 2019 | 17:53   

Nie sledze Bundesligi wiec typa nie znam. Oby nie byl to strzal w kolano

maciosincho

maciosincho 1 lipca 2019 | 17:54   

Jedziesz Valentino

Maciej Pawul

Maciej Pawul 1 lipca 2019 | 17:55   

Bundesliga to nie Ligue 1, będzie z niego pożytek.

Granit Xhaka

Granit Xhaka 1 lipca 2019 | 18:00   

Na tej pozycji można mieć lepsze statystyki

Patryk7

Patryk7 1 lipca 2019 | 18:40   

Jestem ciekawy występów tego gracza w koszulce Nerazzurrich, mam nadzieję, że da z siebie wszystko w nadchodzącym sezonie. Życzę mu wszystkiego najlepszego i powodzenia.
Benvenuto Valentino!

Hans

Hans 1 lipca 2019 | 18:41   

Grał w Hercie i jak dla niej zrobił takie staty to jak powtórzy to tutaj będę happy. Trzymam kciuki i powodzenia

Darkos

Darkos 1 lipca 2019 | 18:48   

Za te jego buty to od razu ma u mnie kredyt zaufania :P Witamy!

Siwanasaki87

Siwanasaki87 1 lipca 2019 | 18:58   

Tranfery zajeb....Lazaro,sensi....No Godin ok już pół roku temu było wiadomo...Barele odpuszczają i pewnie wybierze rome... Gdzie oni kur.... chcą zajść?Juve jest poza zasięgiem ale napoli też będzie jqk tak dalej będą robić...Ale zresztą Conte chyba ich chce no to cóż....

Kiksu

Kiksu 1 lipca 2019 | 19:43   

To do Vidicia dołączył Schelotto. Ale buty ma fajne

domi

domi 1 lipca 2019 | 19:45   

Jestem o nim dobrej myśli, że wstydu nie przyniesie. (edycja 2019.07.01 19:55 / domi)

Surek

Surek 1 lipca 2019 | 20:12   

Witamy nowego Maicona

martins2000

martins2000 1 lipca 2019 | 20:16   

Ruud Gullit?a nie to ten młodzian z Angoli..

superofca

superofca 1 lipca 2019 | 20:20   

Kiksu proszę, to nie jest już śmieszne.

Kiksu

Kiksu 1 lipca 2019 | 20:57   

Ale ja musze :))))

szpula

szpula 2 lipca 2019 | 08:48   

@ Superofca wezmę w "obronę" Kiksu ,bo patrząc na nasze transfery ( również to jak one wyglądają, nie tylko to kto przychodzi) i na resztę naszej "paki" można robić dwie rzeczy- płakać lub śmiać się .... Kiksu wybrał tą pogodniejszą opcje :D

superofca

superofca 2 lipca 2019 | 13:07   

Wystarczy że już mnie damianekk1985 przeraził, że Godin już słabnie, jak jeszcze Lazaro okaże się drugim Dodo czy Schelotto to już kaplica. W zeszłym roku zrobiliśmy dobre transfery, a okazało się, że Radja potrzebował 7 miesięcy, żeby dać coś od siebie, Asamoah na poziomie grał w 1/3 meczy, Vrsajlko tylko kontuzja, Balde poniżej oczekiwań ale tutaj Spal się kłania, Lautaro to samo, chociaż tu jest nadzieja i Dr Vrij z Politano się sprawdzili, a przecież też nie bez zastrzeżeń. Też bym chciał patrzeć na to z humorem tylko już mnie zęby bolą.