Lazaro: Nie mogę doczekać się gry

2 lipca 2019 | 15:06 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Podczas pierwszej rozmowy z klubową telewizją, Valentino Lazaro nie ukrywał podekscytowania z dołączenia do Interu. Austriak wielokrotnie powtarzał, że wprost nie może doczekać się gry dla czarno-niebieskich i podkreślał rolę jaką w jego transferze odegrał Antonio Conte.

- Pierwsze wrażenia są fantastyczne, cieszę się, że tutaj jestem. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i czeka mnie wielka przyszłość w barwach tego klubu. Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać, a potem zobaczyłem te wszystkie komentarze i wiadomości. Bardzo cieszę się z takiego przyjęcia. Teraz mogę jedynie postarać się dać z siebie wszystko, aby spłacić ten kredyt zaufania. Pokażę się z najlepszej strony na boisku. Nie mogę doczekać się gry.

- Rozmawiałem z Antonio Conte całkiem niedawno, jakieś dziesięć dni temu. Dokładnie wytłumaczył mi czego ode mnie oczekuje i był to jeden z kluczowych powodów mojej decyzji. Myślę, że mogę się wiele od niego nauczyć i jak już mówiłem, postaram się odpłacić za zaufanie jakim mnie obdarzono. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy coś wielkiego. Pozostało już niewiele czasu do startu przedsezonowych przygotowań i nie mogę się doczekać.

- Wiem, że Serie A to bardzo wymagające rozgrywki, ale cieszę się, że mogę rozpocząć nową przygodę i być częścią wielkiego zespołu. Już jako dziecko śledziłem ligę włoską. To ekscytujące, że mogą podjąć się tego wyzwania, nauczyć nowych rzeczy i rozwinąć jako piłkarz. 

- Naprawdę cieszę się, że tutaj jestem. Dziękuję wszystkim za serdeczność i przyjęcie. Tak jak już powiedziałem, dam z siebie wszystko, aby dobrze wypaść i osiągnąć coś wielkiego. Forza Inter!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 2 lipca 2019 | 15:22   

Zostaw serce na boisku a zapamiętamy cię na długo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich