Tiki Taka nadal z Wandą Icardi

3 lipca 2019 | 18:55 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W poprzedniej edycji programu Tiki Taka, transmitowanego przez Mediaset (z siedzibą w Mediolanie przyp. red.), stałym gościem była Wanda Icardi. Żona napastnika Interu prawdopodobnie pozostanie na antenie talk show.

Telewizja Mediaset zaprezentowała harmonogram programów, które będą dostępne w przyszłym sezonie. Podczas konferencji prasowej, jeden z dziennikarzy zapytał o przyszłość Wandy Icardi w Tiki Tace. - Należy to jeszcze potwierdzić, co mamy zaplanowane w najbliższym czasie. Powinniśmy jednak dojść do porozumienia - wyjaśnili liderzy stacji.

Najpierw apartament, teraz umowa z telewizją... Jest to kolejny dowód na to, że rodzina Icardich nie zamierza opuszczać Mediolanu.

Źródło: calciofinanza.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

damianekk1985

damianekk1985 3 lipca 2019 | 22:09   

Przede wszystkim ktoś musi oglądać program a tam są również potrzebne kontrowersyjne osoby jak ona dla oglądalności więc nie ma to nic wspólnego z tym że zostaną . Z drugiej strony dzieci nie może zabrać więc mają olbrzymi problem tylko po co sami do tego doprowadzili tego nie zrozumiem . Za wysokie mniemanie chyba o sobie a Tu Inter pokazał że nie ma świętych krów


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich