Powołani na zgrupowanie w Lugano

7 lipca 2019 | 20:34 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Nerazzurri dotarli do Lugano, gdzie jutro rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu. Poniżej prezentujemy listę powołanych na zgrupowanie.

Bramkarze:

Samir Handanovic, Daniele Padelli, Tommaso Berni, Filip Stankovic

Obrońcy:

Danilo D'Ambrosio, Henrique Dalbert, Stefan de Vrij, Andrea Ranocchia, Milan Skriniar, Michael Ntube, Lorenzo Pirola

Pomocnicy:

Borja Valero, Marcelo Brozovic, Antonio Candreva, Roberto Gagliardini, Joao Mario, Valentino Lazaro, Radja Nainggolan, Ivan Perisic, Stefano Sensi, Lucien Agoumé, Tibo Persyn

Napastnicy:

Mauro Icardi, Matteo Politano, Samuele Longo, Facundo Colidio, Sebastiano Esposito, Edoardo Vergani

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 11

nwk

nwk 7 lipca 2019 | 20:54   

Samuele Longo. Mój ulubiony bumerang xD

Daniello11

Daniello11 7 lipca 2019 | 20:54   

Zanim ktoś się podnieci to od razu trzeba zgasić. Marotta dzisiaj potwierdził że zarówno Nainggolan jak i Icardi robią won z klubu więc nie liczcie na ich pozostanie.

inter00

inter00 7 lipca 2019 | 21:00   

Martinez dojedzie później czy jak ?

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 7 lipca 2019 | 21:00   

Marotta potwierdził to już wczoraj, więc raczej wszyscy doinformowani :D

Lautaro jeszcze wczoraj był na Copa America, a teraz będzie się urlopował. (edycja 2019.07.07 21:01 / Błażej Małolepszy)

Lambert

Lambert 7 lipca 2019 | 21:17   

to Longo jeszcze żyje? XD
Margines leci na wakacje

Kiksu

Kiksu 7 lipca 2019 | 21:32   

godin emerytura juz xD

Daniello11

Daniello11 7 lipca 2019 | 21:32   

Zgadza się Błazej braciuszku. Chodziło mi o to, żeby żaden debil się nie podniecił że są w kadrze, bo i tak nie ma kompletnie żadnych szans na ich pozostanie. To musi rozwiać złudzenia miłośników tego pseudokapitana i menela z Belgii

KawaOpole

KawaOpole 7 lipca 2019 | 21:38   

Daniello11 ten menel z Belgii przeszedł długą drogę do miejsca gdzie jest dzisiaj i osiągnął wiele a Taki jak ty to może co najwyżej buty mu po treningu czyścić

Garon_92

Garon_92 7 lipca 2019 | 22:13   

Brak Godina? A Vergani to czasem nie został sprzedany do Parmy czy Sassuolo? Zobaczymy co potrafi młodzież, mam nadzieję, że Conte chociaż jednego w tym sezonie wciągnie w pierwszy zespół i da pograć. Czas najwyższy wprowadzać te "perełki" do korony.

darren

darren 7 lipca 2019 | 22:20   

Godin podobnie jak Lautaro ma urlop po Copa.

Lambert

Lambert 8 lipca 2019 | 09:05   

Mam nadzieje że z Colidio, Esposito i Agoume wyciągnie sie jak najwięcej