Atalanta chce grać w LM na Meazza

9 lipca 2019 | 08:20 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Atalanta Bergamo, która podobnie jak Juventus, Napoli i Inter zagra w nadchodzącym sezonie w Lidze Mistrzów, zwróciła się z pytaniem o możliwość rozgrywania meczów Ligi Mistrzów na Stadio Giuseppe Meazza.

Stadio Azzurri d'Italia w Bergamo, który niebawem zmieni nazwę na Gewiss Arena, przechodzi modernizację i nie uda się jej ukończyć do czasu rozpoczęcia rozgrywek, by spełnić parametry UEFA. Ostatnio w Lidze Europy, Atalanta grała na Mapei Stadium w Reggio-Emilia, jednak gdy Milan został wykluczony z Ligi Europy, San Siro podczas tygodnia będzie wykorzystywane tylko przez Inter.

Propozycja zdenerwowała fanów zarówno Milanu jak i Interu.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 22

Van Dall

Van Dall 9 lipca 2019 | 08:25   

Czym tu się denerwować? A niech grają, powodzenia.

damianekk1985

damianekk1985 9 lipca 2019 | 08:40   

Van Dall właśnie tu jest problem bo zdenerwowało to kibiców Interu i Milanu a nie kibiców Icara stąd Twój entuzjazm

Sostek

Sostek 9 lipca 2019 | 09:02   

Pewnie wyjde na ignoranta ale co tam jeden stadion dwie nazwy zawsze sie zastanawialem dlaczego...

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 9 lipca 2019 | 09:05   

Kibice Interu raczej nazwy Stadio Meazza, kibice Milanu częściej mówią San Siro. Ja nie mam problemu z używaniem tej czy tej nazwy, choć częściej mówię / pisze Stadio Meazza.

Hagaen

Hagaen 9 lipca 2019 | 09:09   

Uważam się za kibica i nie miałbym problemu z ich występami.

Sostek

Sostek 9 lipca 2019 | 09:16   

Dziękuję za odp. Pozdrawiam

szpula

szpula 9 lipca 2019 | 09:21   

Również nie widzę żadnego problemu z tym żeby Atalanta grała na Meazza, ba ! nawet będę im kibicował jak każdemu "kopciuszkowi" w LM :)

wróbel1908

wróbel1908 9 lipca 2019 | 09:25   

A ja miałbym problem xD wolałbym żeby grali sobie właśnie gdzieś indziej.

banikowy

banikowy 9 lipca 2019 | 09:28   

Jeśli mamy nw tym zyskać to dlaczego nie?
Kluby mogłyby jasno postawić kibiców pod ścianą i dać doz zrozumienia że można się nie lubić ale tutaj chodzi o wspólne dobro klubu dlatego zarabiają pieniądze które później przeznacza na stadion/drużynę etc...
Kompletnie nie miałbym z tym problemu :)

Internaldo

Internaldo 9 lipca 2019 | 09:37   

Trzeba sobie pomagać. Jak najbardziej jestem za tym żeby tu grali. Nie rozumiem sprzeciwu.

inter00

inter00 9 lipca 2019 | 10:05   

Niemiałbym problemu żeby zagrali u nas

shakurspeare

shakurspeare 9 lipca 2019 | 10:09   

Jeśli maja już zgłoszony rezerwowy stadion to nie ma szans

superofca

superofca 9 lipca 2019 | 11:08   

Wolę oglądać Atalante na Giuseppe Meazza niż na Mapei.

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 9 lipca 2019 | 11:21   

Jak każdy z Nas ma prawo do swojej opinii, moim zdaniem 100 % racji dla kibiców obu drużyn i mówię tu o kibicach którzy są zwiazani ze stadionem, którzy mają season ticket i jak mieszkańcach miasta, dla Nich to jest coś więcej niż "stadion" i żadna inna drużyna nie może sobie tak po prostu przejąć go.

Avtvv

Avtvv 9 lipca 2019 | 11:33   

To jest wynajęcie za bardzo konkretne pieniądze. Oburzenia nie rozumiem, tym bardziej w kontekście tego że to nie nasza prywatna "La Scala" tylko dzielony z Milanem stadion de facto miejski.

Ilfenomeno

Ilfenomeno 9 lipca 2019 | 11:33   

Jak nam zapłacą to niech grają.

Van Dall

Van Dall 9 lipca 2019 | 11:46   

Och Damianek, ale mi dowaliłeś. Aż mi kapcie spadły z wrażenia!

Wy lepiej weźcie pod uwagę, że jeśli nasi "geniusze" razem z tymi z Milanu i z ratusza dalej tak będą kombinować w kwestii nowego stadionu, to lada moment sami możemy się prosić Atalanty, żeby przez jakiś czas pozwoliła nam pograć w Bergamo xd (edycja 2019.07.09 11:47 / Van Dall)

Endi666

Endi666 9 lipca 2019 | 12:36   

Ja myślę, że problem mają do tego głównie ultrasi. Poza tym, warto pamiętać, że za darmo to to nie będzie, zapłacą

KawaOpole

KawaOpole 9 lipca 2019 | 13:13   

A ja już widzę jak kibice Interu i Milanu robią beke j idą na mecz kibicować rywalą Atalanty, kto wie może akurat będzie z nimi grać jakiś zaprzyjaźniony klub Interu czy Milanu
I gwizdy na swoich hahahaha

Dziarski

Dziarski 9 lipca 2019 | 15:28   

bardzo dobrze, niech grają póki stadion stoi

Maciej Pawul

Maciej Pawul 9 lipca 2019 | 17:20   

1) Inter zarobi, 2) czyli Beyonce też tam nie powinna była koncertować, bo bezcześci stadion, który przecież samymi meczami na siebie zarobi, 3) dobre relacje z Atalantą mogą się kiedyś przydać na rynku transferowym, 4) GM to arena na której od dawna odbywały finały LM i LE, więc nie widzę problemu, żeby odbyło się ich kilka więcej na szczeblu grupowym. (edycja 2019.07.09 17:22 / Maciej Pawul)

Patryk7

Patryk7 10 lipca 2019 | 09:35   

Skoro Atalanta wyraża chęć gry na San Siro, to ja ze swojej strony nie mam nic przeciwko temu.