Ranocchia: Szacunek, dyscyplina i ciężka praca

9 lipca 2019 | 19:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jednym z graczy, którzy mieli okazję poznać warsztat szkoleniowy Antonio Conte jest Andrea Ranocchia. Obaj współpracowali już w barwach Arezzo i Bari, więc nic dziwnego, że defensor Interu wiąże wielkie nadzieje z zatrudnieniem szkoleniowca w ekipie ze stolicy Lombardii.

- Pracujemy dobrze i ciężko. Sezon będzie długi, więc musimy być przygotowani od samego początku, aż do końca maja. Conte jest taki sam jak zawsze, pełen pragnienia i entuzjazmu, którym zaraża całą grupę i klub. Praca z trenerem i jego sztabem zawsze jest przyjemnością. Jestem szczęśliwy i pewny siebie przed nadchodzącym sezonem. Szacunek, dyscyplina i ciężka praca. Dzięki tym zasadom, możemy zrealizować ważne cele, do których dążymy. Metodologia trenera zawsze opierała się na tych zasadach i zawsze odnosił sukcesy. 

- Wszystkie prognozy na tym etapie są bezwartościowe. Musimy upewnić się, że będziemy przygotowani od samego początku. Musimy wygrywać jak najwięcej spotkań i zachowywać konsekwencję. Jest wielu rywali, ale sami również mamy wysokie wymagania wobec siebie, to normalne. Mogę zapewnić kibiców, że ta drużyna da z siebie wszystko, od pierwszej do ostatniej minuty. Już teraz pracujemy w ten sposób i podobnie będzie na każdej sesji treningowej. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Van Dall

Van Dall 9 lipca 2019 | 19:44   

Szacunek, dyscyplina, ciężka praca i tylko szkoda, że umiejętności brakuje.

nwk

nwk 9 lipca 2019 | 19:54   

Czy są tematy w których nie narzekasz?
Beka z typa

SeaVent

SeaVent 9 lipca 2019 | 20:06   

Jest jeden temat : klub przeprasza panstwo ikardich za lekko myślne działania i uzgadnia kontrakt na 40 mil euro za sezon (bo przecież ikardi lepsiejszy niż Ronaldo) w dodatku w roli osobistego motywatora i opiekunki do dzieci zatrudniają pana Van Dalla aby wspierał rodzinkę ispadlich


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich