Barella skróci wakacje dla tournee z Interem

10 lipca 2019 | 22:54 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Nicolo Barella dołączy do Interu lada dzień. Corriere dello Sport poinformowało, że zawodnik zrezygnuje z wakacji, aby uczestniczyć w azjatyckim turnieju.

Wylot do Singapuru już w najbliższy wtorek, więc czas ucieka. Pierwszy mecz International Champions Cup podopiecznych Conte odbędzie się 20 lipca. Przeciwnikiem Interu będzie Manchester United, będzie to zatem niezła okazja, aby obejrzeć w akcji inny cel transferowy. Romelu Lukaku na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony włodarzom Nerazzurrich. 

Włoska gazeta donosi również, że porozumienie w sprawie Barelli już udało się osiągnąć, trwają obecnie prace nad niezbędnymi tłumaczeniami umów, a nowy nabytek Interu stawi się na testy medyczne zaraz przed wylotem. Aby zdążyć zamknąć wszystkie zagadnienia, zawodnik zadeklarował podobno skrócenie należnego mu wypoczynku. O szczegółach kontraktu możecie przeczytać w naszym wcześniejszym newsie, tutaj.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

KawaOpole

KawaOpole 10 lipca 2019 | 23:05   

Tłumaczenie umowy? Z chińskiego?

Rahi

Rahi 10 lipca 2019 | 23:25   

No nie wiem czy rezygnacja z odpoczynku przed długim, i ciężkim sezonem jest dobrym wyjściem

superofca

superofca 10 lipca 2019 | 23:54   

Z tym tłumaczeniem to nieźle popłynęli.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 11 lipca 2019 | 07:28   

Siempreinter za CdS twierdzi, że jedna z wersji językowych na potrzeby Suning jest tłumaczona na chiński. Po co? Mogę się tylko domyślać, że biznesy z Chin muszą przedkładać podpisywane umowy swoim urzędom. Być może wymogiem jest ich zrozumiała (dla urzędu kontrolnego) wersja językowa.

inter00

inter00 11 lipca 2019 | 08:52   

Z 1 strony fajnie że chce polecieć do Azji z nami, ale z 2 może lepiej żeby odpoczął bardziej przed sezonem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich