Kibice ManU wściekli za odrzucenie oferty Interu

11 lipca 2019 | 18:41 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Kibice Manchesteru United żywiołowo reagują na doniesienia z rynku transferowego. W internecie zawrzało po tym, jak Czerwone Diabły odrzuciły ofertę wymiany za Nemadję Maticia.

Niedawno w Caffe Mercato donosiliśmy o zainteresowaniu osobą Maticia ze strony Interu. Sam zawodnik rozmawiał już w sprawie plotek łączących go obydwoma klubami z Mediolanu z Ole Gunnarem Solskjaerem. Oferta ze strony Interu miała zakładać wymianę zawodnikami z udziałem Radji Nainggolana i dopłatę ze strony Nerazzurrich.

Angielskie media donoszą, że Matic pozostanie zawodnikiem ManU, a włodarze klubu odrzucili zdecydowanie wszelkie rozmowy dotyczące swojego piłkarza. Kibice nie podzielają zdania właścicieli i komentują żywiołowo decyzję dotyczącą nielubianego 30-latka.

Klub jest szalony. Nawet Woodward nie może być tak głupi. Czy to żart? - to tylko niektóre z komentarzy. Niewielu fanów Czerwonych Diabłów rozumie decyzję właścicieli i zgadza się z nią, ale jako jej przyczynę wskazuje styl życia Radji Nainggolana, a nie potrzebę zatrzymania Maticia.

Jaki jest morał z tej historii dla Nerazzurrich? Woodward i spółka nie boją się podejmować niepopularnych decyzji i żadna presja, nawet ze strony fanów ich drużyny, nie skłoni ManU do sprzedaży piłkarza, jeśli sami tego nie zechcą. Jak będzie z Romelu Lukaku?

Źródło: footballfancast.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

superofca

superofca 11 lipca 2019 | 19:27   

Matic za Radję plus hajsy :D Woodward zrobił nam prezent.

Van Dall

Van Dall 11 lipca 2019 | 19:29   

Radja i kasa za Maticia? Jak to można skomentować?

inter00

inter00 11 lipca 2019 | 23:02   

My za to jesteśmy wdzięczni ze ją odrzucili


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich