De Vrij: Scudetto? Jest jeszcze za wcześnie

11 lipca 2019 | 18:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Antonio Conte szybko zdobył szatnię Interu Mediolan (z dwoma wyjątkami). Stefan de Vrij to kolejny gracz Nerazzurrich, który publicznie zachwala współpracę z nowym szkoleniowcem i zapowiada walkę o przywrócenie lat świetności mediolańskiego klubu.

Wywiad z Holendrem pojawił się w dzisiejszym wydaniu dziennika Tuttosport. Poniżej kilka fragmentów:

- Pragnę podnosić swój poziom gry i regularnie się rozwijać, aby stać się ważną częścią tego zespołu. Conte ma zwycięską mentalność, to oczywiste. Zmusza nas do intensywnej pracy na treningach, a to przekłada się później na warunki meczowe. Pracujemy w świetny sposób. 

- Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o Scudetto, bowiem sezon rozpoczął się ledwie trzy dni temu. Nie możemy myśleć o innych, lecz powinniśmy koncentrować się na sobie, z zamiarem rozwoju i osiągnięcia lepszego rezultatu niż przed rokiem. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby przywrócić Inter na należne mu miejsce. Jak powiedział Conte, zawsze będziemy schodzić z murawy z przepoconą koszulką.

- De Ligt to świetny piłkarz i bardzo dobry chłopak. Mamy dobre relacje w kadrze, lecz nie mam pojęcia, czy trafi do Juventusu. 

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich