CAMPIONI 2021

 

Spotkanie w sprawie Lukaku zakończone

11 lipca 2019 | 19:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Medialne raporty donoszą, że spotkanie Piero Ausilio z działaczami Manchesteru United dobiegło już końca. Czy Anglicy przystaną wreszcie na ofertę zaproponowaną przez Nerazzurrich?

Przypomnijmy, że najnowsza propozycja Interu opiewa na 70 mln euro, lecz płatności miałyby zostać rozłożone na trzy raty. Wcześniejsze próby znalezienia porozumienia kończyły się fiaskiem, lecz Włosi są zdeterminowani, aby Romelu Lukaku jednak przeniósł się na Stadio Giuseppe Meazza. Sam piłkarz również mocno kibicuje tej transakcji, bowiem otwarcie mówił już o chęci współpracy z Antonio Conte.

Fabrizio Romano donosi, że dzisiejsze spotkanie można uznać za oficjalne otwarcie negocjacji. Żadne wiążące decyzje oczywiście jeszcze nie zapadły, lecz United wkrótce ustosunkują się do oferty Interu. 

Tymczasem, reprezentant Belgii nie wziął udziału w otwartym treningu Czerwonych Diabłów na stadionie w Perth. Oficjalny powód absencji? Lekki uraz. Media doszukują się jednak drugiego dna w zaistniałej sytuacji, którą łączą bezpośrednio z rozmowami transferowymi. 

Źródło: passioneinter

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich