Nainggolan wziął udział w treningu taktycznym

11 lipca 2019 | 19:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nagła zmiana planów wobec klubowej przyszłości Radji Nainggolana? Fabrizio Biasin ujawnił, że były reprezentant Belgii wziął udział w taktycznych zajęciach z resztą zespołu. Mauro Icardi ponownie pozostał poza grupą.

Przypomnijmy, że od początku obozu w Lugano, duet piłkarzy jest wyłączony ze wszystkich sesji poświęconych taktyce na nowy sezon. Nic więc dziwnego, że dzisiejsza decyzja Antonio Conte wywołała lawinę komentarzy i domysłów. 

Kolejne źródła donoszą jednak, że nie ma mowy o żadnym przełomie, a sytuacja z Nainggolanem miała charakter wyjątkowy i była spowodowana nagłym urazem Matteo Politano. 

Źródło: fabrizio biasin

Polecane newsy

Komentarze: 10

domi

domi 11 lipca 2019 | 20:01   

Może po prostu odejdzie poza Włochy, do zespołu bez LM

KawaOpole

KawaOpole 11 lipca 2019 | 20:13   

Klub powinien usiąść i pogadać z nim
Żona przechodzi ciężką terapię, chlopu balangi w głowie teraz nie będą, żeby mieć psychiczną odskocznią od tego pewnie skupi się na grze więc mogą mieć najlepszego Ninje, z jego perspektywy tez jakakolwiek przeprowadzka a tym bardziej do chin nie ma sensu.

shakurspeare

shakurspeare 11 lipca 2019 | 20:20   

Kawa. Może być odwrotnie nawet. Chłopak się załamie i zacznie bardziej imprezowy.

shakurspeare

shakurspeare 11 lipca 2019 | 20:22   

Chociaż nie jestem fanem mieszania życia prywatnego z zawodowym ale jak dla mnie klub powinien okazać mu jakieś wsparcie żeby nie musiał się aż tak przejmować głupotami takimi jak piłka nozna (edycja 2019.07.11 20:22 / shakurspeare)

wróbel1908

wróbel1908 11 lipca 2019 | 20:22   

Chciałbym żeby Radja został ale raczej nie możliwe po słowach Marotty.

WhiteRavensHunter

WhiteRavensHunter 11 lipca 2019 | 20:32   

Opcje są dwie...powtórka z historii sprzed lat Adriano i jego imprezy po śmierci Ojca i równia pochyła albo jak wcześniej Ninja pobalował ale potem zasuwał jak trzeba...ja bym zostawił mimo wszystko.

oster

oster 11 lipca 2019 | 20:52   

Radja powinien zostać jeszcze sezon i dopiero potem powinna zapaść decyzja, w pierwszej kolejność należy się pozbyć Jao Mario i B. Valero

pasek_9

pasek_9 11 lipca 2019 | 21:21   

Najbardziej to mnie śmieszy że pozbywamy się jakby nie patrząc lidera w środku pola a o sprzedaży Vecino czy Valero ani słychać. Bacznie się będę przyglądał co robi Conte...

kandziak

kandziak 11 lipca 2019 | 23:05   

Nie widzę powiązania między Politano a Ninja ale między Barella a Ninja już tak. Jak mnie pamięć nie myli czy nie było przypadkiem ultimatum z ich agentem ? bo mają wspólnego?

superofca

superofca 12 lipca 2019 | 00:37   

Też mi coś świta, Ninja niech zapierdala, to może i Pintus szepnie słówko.