CAMPIONI 2021

 

Longo: Rozwinąłem się piłkarsko

12 lipca 2019 | 17:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Samuele Longo już dawno przestał był utalentowanym chłopakiem z Primavery. Mijają lata, zmieniają się trenerzy, a obiecujący niegdyś napastnik nadal nie potrafi zaznaczyć swojego miejsca w poważnym futbolu. 27-latek porozmawiał dziś z klubową telewizją po zakończeniu pierwszej sesji treningowej. 

- W pierwszych dniach pracowaliśmy z wielką intensywnością. Trener wiele od nas oczekuje, ale jesteśmy zadowoleni i musimy kontynuować taką pracę. Fakt, że tutaj jestem i mam możliwość trenowania z zespołem napawa mnie dumą. Mogę się tylko wiele nauczyć. Jestem bardzo szczęśliwy, postaram się wykorzystać szansę i dobrze wypaść podczas niedzielnego meczu z Lugano.

- Lata mijają, a każde nowe doświadczenie nas czegoś uczy. Miałem sporo szczęścia, ponieważ każdego roku otrzymywałem kolejną szansę. Rozwinąłem się zarówno jako piłkarz, ale i jako człowiek. Nie mam już 19 lat i zdecydowanie się poprawiłem.

- Każdy trener wnosi coś nowego. Conte wymaga od nas rzeczy, których wcześnie nie próbowałem. To zawsze coś nowego, pięknego i interesującego. Trener jest bardzo zdeterminowany, a to przekłada się na całą grupę, od najmłodszych do najbardziej doświadczonych graczy. To sprawia, że każdy daje z siebie więcej.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

superofca

superofca 12 lipca 2019 | 21:52   

Eh, chyba za późno Sammy.

maciosincho

maciosincho 12 lipca 2019 | 21:56   

Zdjęcie wygrało wszystko

Matt1

Matt1 12 lipca 2019 | 21:57   

do widzenia!

Van Dall

Van Dall 13 lipca 2019 | 10:19   

Longo jest w Interze i ma jeszcze dwa lata kontraktu... Dobry Boże! Kto i kiedy z nim w ogóle kontrakt przedłużył?! XD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich