Raport z Lugano (video) - Dzień 5

13 lipca 2019 | 10:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Za nami już 5 dni obozu w Lugano. Oto kolejny raport, który dla Was przygotowaliśmy.

Inter powoli szykuje się do meczu z Lugano, w którym od pierwszych minut najprawdopodobniej zobaczymy Lazaro i Sensiego, z nowych piłkarzy oraz Ivana Perisicia w nowej roli. Oprócz Sensiego, w środku pola zagrać może Gagliardini oraz Brozović, który miał wyśmienite wyniki kondycji fizycznej, jedne z najlepszych w drużynie, jeśli nie najlepsze. Dobrze wypadł również pod tym względem Perisić, Candreva oraz Sensi. Nieco więcej czasu na dojście do formy potrzebują Ranocchia, Skriniar, De Vrij oraz Gagliardini.

W defensywie najpewniej zobaczymy trio De Vrij, Ranocchia oraz Skriniar. W ataku wobec nieobecności Lautaro oraz kontuzji Politano, szansę gry może dostać Longo oraz Esposito.

Mauro Icardi nie bierze udziału w ćwiczeniach taktycznych, ale otrzymał osobistego trenera: jest nim Daniele Bernazzani.

Oprócz ciężkiej pracy na treningach, Inter znalazł również czas na kilka miłych gestów w kierunku tych, którzy nie mają najlepszej sytuacji życiowej. Matteo Politano oraz Daniele Padelli, zostali wybrani do odwiedzenia szkoły specjalnej OTAF Foundatio, któa wspiera dzieci niepełnosprawne oraz z upośledzeniami. Towarzyszył im Roberto Roncoroni. Zawodnicy sprawili dzieciom wiele radości, pozując z nimi do zdjęć oraz rozdając autografy.

Na łodzi z Antonio Conte (dot. dnia 4.)

Relacja video z wczoraj:

Źródło: inf.własna / gds

Polecane newsy

Komentarze: 3

Internazionalista

Internazionalista 13 lipca 2019 | 10:29   

oraz Gagliardini. Oprócz niego, w pomocy zagrać może też Gagliardini. :)

krychu339

krychu339 13 lipca 2019 | 11:14   

Candreva jakiś ze dwa lata młodszy się wydaje:)

superofca

superofca 13 lipca 2019 | 20:57   

Jestem w lekkim szoku, że Antonio pozuje do zdjęć z kibicami. Ogólnie klasa. Mam tylko nadzieję, że w trakcie sezonu będzie bardziej przekonujący w wypowiedziach.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich