Handanović: Icardi i Radja? Klub wyraził się jasno

13 lipca 2019 | 12:49 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Jutro pierwszy sprawdzian Interu przed sezonem: mecz z Lugano. Na dzisiejszej konferencji prasowej, obecny był kapitan Interu, Samir Handanović. Oto co powiedział:

O Conte:
- Przygotowania idą zgodnie z planem, ciężko pracujemy i jest wiele zaangażowania. Nie jestem zaskoczony pracą z trenerem, rozmawialiśmy ze znajomymi i wiedzieliśmy co nas czeka. Coś co zauważyłem, to piłkarze są bardzo zmotywowani.

O Radji i Mauro:
- Klub wyraził się jasno, nie ma sensu cokolwiek więcej dodawać. Oni dwaj trenują z nami, reszta spraw należy do klubu.

O podstawach:
- Nasza przygoda zaczęła się dwa lata temu ze Spallettim. Mamy solidne podstawy dzięki pracy jego i klubu. Mamy wielu zmotywowanych piłkarzy, zobaczymy co będzie.

O sezonie:
- Nie możemy sobie stawiać granic, musimy pracować ciężko i poświęcać się. W mojej opinii poświęcenie musi być na pierwszym miejscu, a zwycięstwo zawsze w naszych głowach.

O transferach:
- Nowi piłkarze radzą sobie bardzo dobrze, nie ma żadnego problemu. Zobaczymy kto jeszcze dołączy z czasem, czekamy na mecz, emocje meczowe pozwolą nam się lepiej poznać.

O meczu:
- Wszystkie mecze są ważne, zawsze gramy o zwycięstwo.

O opasce:
- Jestem dumny z bycia kapitanem Interu, ale moje nastawienie jest bez zmian. Kapitan bierze odpowiedzialność i rozmawia z mediami kiedy jest taka potrzeba. Kapitanów w zespole może być wielu, nie tylko jeden.

O pierwszych dniach przygotowań:
- Czuć euforię w powietrzu, ale nastawienie zbytnio się nie zmieniło. Widzę piłkarzy, którzy są zmotywowani.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 1

Paziu

Paziu

13 lipca 2019 | 12:52

Gdzie oglądać?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich