Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

14 lipca 2019 | 21:12 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami pierwszy sprawdzian czarno-niebieskich. Po zgrupowaniu w Lugano, Inter zmierzył się z miejscowym klubem. Nerazzurri pokonali rywali 2:1. Bramki w zespole Antonio Conte zdobyli Stefano Sensi i Marcelo Brozović.

Stefano Sensi:

- Zagraliśmy dobry mecz. Nie było to łatwe po tygodniu ciężkiej pracy. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z tego, że staraliśmy się wprowadzić koncepcję trenera. Bramka? Cieszę się. Zawsze ważne jest, by właściwie zacząć i myślę, że to zrobiłem.

- Od samego początku staraliśmy się grać intensywnie, bowiem chcemy tak grać w lidze. By tak się stało, będziemy musieli ciężko pracować i koncentrować się na tym. Postaramy się dać z siebie wszystko. Jest to motywacja do pracy z Conte. Istnieje potrzeba poprawy, z treningu na trening.

- Będziemy musieli stawić czoła bardzo silnym zespołom, ale jesteśmy w Interze i jestem pewien, że zagramy świetne mecze.

Stefan De Vrij:

- Miło jest wrócić na boisko. W tym tygodniu dużo pracowaliśmy, bowiem trzeba pokładać minuty w nogach. Te gry służą do zrozumienia, czego chce trener i jak mamy grać. Musimy pracować, pocić się i być fizycznie gotowi.

- Trzyosobową obronę już przerabiałem w Lazio i reprezentacji. Dla mnie to nie problem. Ważne jest, by zrobić to, co chce trener, a on bardzo dobrze wyjaśnia, jakie ma oczekiwania.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich