Cesar z Interem w Singapurze

18 lipca 2019 | 10:28 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Tego pana nie trzeba przedstawiać nikomu. Julio Cesar towarzyszy Nerazzurrim podczas ich wojaży w Azji. Golkiper znalazł czas, aby porozmawiać o walorach Singapuru i nadchodzących meczach.

- Pierwszy raz jestem w Singapurze, chciałbym podziękować za zaproszenie Interu. Zawsze miałem dobre wspomnienia jako zawodnik i teraz towarzysząc zespołowi mam zamiar przynieść trochę szczęścia na nowy sezon. Singapur to przepiękne miasto, mam nadzieję powrócić tu kiedyś z moją żoną.

- Spotkanie mocnych przeciwników na wczesnym etapie przygotowań dobrze wpływa na sezon - powiedział o nadchodzących meczach z Manchesterem i Juventusem - Zmierzenie się z nimi to dobra decyzja również dla trenera, który może dzięki temu znaleźć więcej rozwiązań przed startem innych rozgrywek.

- Kiedy rozmawiam z Dekim, jestem zaskoczony na jakim poziomie gra obecnie Filip - rozpoczął temat związany z synem Dejana Stankovicia - Kiedy go poznałem to był młody chłopak, który grywał z moim synem, miło mi słyszeć jak bardzo się rozwinął. Dla mnie Deki jest przyjacielem i bratem, to świetnie widzieć, jak jego syn błyszczy w koszulce Interu.

Filip Stankovic gra na bramce Inter U-17, w ostatnim sezonie zanotował 14 występów.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Rahi

Rahi 18 lipca 2019 | 16:47   

Piekne czasy w życiu Interisty... Żebyśmy mogli się jeszcze kiedyś tak bardzo cieszyć grą i składem naszych, jak za jego kadencji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich