Berlusconi: Nowy stadion? To absurd!

20 lipca 2019 | 01:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pewne decyzje już zapadły i wydaje się, że nie ma już odwrotu od budowy nowego stadionu dla mediolańskich klubów. Wizja porzucenia legendarnego Stadio Giuseppe Meazza, co nie może nikogo dziwić, budzi jednak skrajne emocje. Jednym z przeciwników takiego rozwiązania jest chociażby Silvio Berlusconi.

Były właściciel Rossonerich w bardzo emocjonalny sposób odniósł się do wspólnych planów Interu oraz Milanu:

- Jestem absolutnie przeciwny, to nonsens. San Siro może być użytkowane do innych wydarzeń. Ten obiekt jest w sercach wszystkich mediolańczyków, Milanistów i Interistów, którym zależy na piłce nożnej. Samo myślenie o tym jest absurdalne. Chcą budować nowy obiekt, pozostawiając San Siro do pełnienia innych funkcji.

- Były mecze, w których zapotrzebowanie na bilety sięgało 100 tysięcy chętnych. 60 tysięcy nie wystarczy. Jak wyburzyć obiekt, który od dziesiątek lat porusza serca kibiców Interu i Milanu, gdzie osiągnęliśmy tak wiele zwycięstw? Nie można lekceważyć głosu serca. Nie mam siły, aby przeciwstawić się tym planom i nie słyszałem jeszcze stanowiska Giuseppe Sali, ale mam nadzieję, że pewien sposób rozumowania i odrobina romantyczności odwiodą ich od tego pomysłu. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kiksu

Kiksu 20 lipca 2019 | 06:37   

No bunga bunga brawo

superofca

superofca 20 lipca 2019 | 15:37   

Bunga Bunga ale dobrze mówi, jak zgadzam się z Berlusconim to chyba muszę iść do spowiedzi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich