Gagliardini: Kolejny mecz będzie wyglądał lepiej

22 lipca 2019 | 10:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Roberto Gagliardini jest przekonany, że ciężka praca podczas okresu przygotowawczego zaprocentuje w najwłaściwszym momencie sezonu. Pomocnik jest również pod wrażeniem dotychczasowej współpracy z Antonio Conte i odrzuca sugestie o ewentualnej zmianie barw klubowych.

- Będzie lepiej, czas gra na naszą korzyść. W tym momencie sezonu cierpimy na boisku, lecz straciliśmy bramkę tylko w konsekwencji stałego fragmentu gry. Oczywiście, mamy świadomość, że czeka nas jeszcze mnóstwo pracy. Porozmawiamy z trenerem o tym, co było nie tak i postaramy się wprowadzić usprawnienia. Poza tym, trenujemy wspólnie dopiero od dziesięciu dni. W kolejnym meczu powinniśmy pokazać już coś więcej.  

- Conte sprawia, że natychmiast rozumiesz, o co mu chodzi. Bardzo dużo wymaga, ale równocześnie bardzo dużo od niego otrzymujesz. Odnajduję się przy nim bardzo dobrze. Zajęcia są intensywne, ale spodziewaliśmy się tego. Przy Conte nie jest właściwe stawianie sobie limitów. To urodzony zwycięzca, zespół formuje się wraz z nim i jego ambicjami. Juventus? Nie chcemy się z nikim ścigać. Stawiamy przed sobą ważne cele.

- Mercato? Nie myślę o tych rzeczach. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

superofca

superofca 22 lipca 2019 | 11:28   

Oni im to muszą pisać na kartkach?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich