Antonello: Widać już wpływ Conte

28 lipca 2019 | 21:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nerazzurri powrócili już do Włoch, a po krótkiej przerwie wznowią przygotowania do nadchodzącego sezonu. Po wylądowaniu, dziennikarze złapali Alessandro Antonello, który zgodził się udzielić kilku słów podsumowania po chińskim tournee.

- Od samego początku widzieliśmy wpływ jaki Antonio Conte wywarł na pracę i podejście zawodników. Droga jest długa i wciąż jest wiele do zrobienia. Za nami wymagające tournee, pełne intensywnej pracy zespołu i wielu spotkań ze sponsorami. Zhang poprosił nas o kontynuowanie drogi, którą podążamy, z determinacją, poświęceniem i pasją, a także mając na uwadze postawione cele. Stadion? Nie mam żadnych nowych wiadomości. Czekamy na analizę gmin, które mają na to 90 dni, później zobaczymy.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

scrollo7

scrollo7 29 lipca 2019 | 01:19   

co do wpływów conte to bedzie jazda jak z chelsea, dodatkowo ten tłuk pozbywa sie wszystkich najważniejszych ofensywnych graczy i Mirandy, który byłby super obrońca na rezerwę w każdym klubie. pewnie wyciagnie z tych przecietniaków maximum w tym sezonie i zajmie 2-3 miejsce a w nastepnym da dupy, strzeli swoje fochy i powie ze tak naprawde kocha juve

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 29 lipca 2019 | 10:43   

scrollo7 co ty kurwa cpasz jasnowidzu...

scrollo7

scrollo7 29 lipca 2019 | 18:18   

Żebyś się nie zdziwił pajacu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich