Maxi Lopez o Icardim, Dybali i Lautaro

5 sierpnia 2019 | 19:30 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

W rozmowie z Radio Sportiva, były gracz Milanu i były mąż Wandy Nary - Maxi Lopez, wypowiedział się na temat przyszłości Mauro Icardiego, Paulo Dybali oraz Lautaro Martineza.

O Dybali:

- Wiele się mówi o nim, ponieważ Juventus podjął swoją decyzję. To bardzo mocny zawodnik, może zmiana i pójście do innego klubu sprawi, że pokaże coś więcej niż pokazał w Juve. Był tam jednym z lepszych, ale czasem po kilku latach musisz coś zmienić, zebrać inne doświadczenie i starać się zrobić różnicę w innym miejscu.

O Lautaro:

- Bardzo mocny zawodnik, musi grać od początku regularnie i mieć zaufanie trenera. Z kimś takim jak Conte, kto pracuje tak wiele i jest jednym z najlepszych włoskich trenerów, Inter zredukował dystans do Juventusu.

O Icardim:

- Higuain i Icardi muszą znaleźć nowe kluby. To dobrzy napastnicy, mają na koncie wiele bramek w Serie A, nie sądzę więc że będzie im ciężko znaleźć nowe kluby. Myślę, że jeśli chcesz się rozwijać i robić inne rzeczy, to musisz znaleźć czasem inny projekt i zacząć od nowa. Nawet jeśli po wielu latach jest ciężko odejść. Dla Icardiego jest ważne, by gdzieś odejść i kontynuować grę, ponieważ kariera piłkarza jest bardzo krótka.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 4

scrollo7

scrollo7 5 sierpnia 2019 | 20:13   

pewnie pisami jak i userzy tutaj spodziewali sie tematu o ruchaniu jego zony. tak to włsnie jest jak nagłąsnia i wymyśla wszystko prasa, a później klub na tym traci

Hagaen

Hagaen 5 sierpnia 2019 | 20:22   

Tak bez zawiści, hm całkiem sensowne wypowiedzi.

superofca

superofca 5 sierpnia 2019 | 20:58   

Maxi kolejny raz nie kopie leżącego.

Darkos

Darkos 6 sierpnia 2019 | 08:22   

Z sensem mówi ten Maxi - polać mu!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich