Zawodnicy po meczu z Valencią

11 sierpnia 2019 | 09:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Trójka bohaterów meczu na Estadio Mestalla rozmawiała z dziennikarzami po końcowym gwizdku arbitra. Co mieli do powiedzenia? 

Lautaro:

- W pierwszej połowie mieliśmy trochę kłopotów, po przerwie poprawiliśmy się i przejęliśmy kontrolę nad piłką. Ostatecznie wygraliśmy po rzutach karnych, lecz zwycięstwo zawsze jest ważne, nawet tylko po to, aby lepiej wejść w nowy sezon. Teraz liczy się wyłącznie dobre przygotowanie do domowego meczu z Lecce.

- Rozmawiałem z Conte jeszcze przed powrotem do treningów. To doskonały szkoleniowiec. Jeśli chodzi o napastników, wymaga, aby zawodnicy pozostawali blisko siebie i tworzyli wiele możliwości. Kolejne tygodnie będą niezbędne, aby lepiej zrozumieć jego pomysły. Ciężko pracujemy i jesteśmy gotowi dać z siebie wszystko. Mamy świadomość, że stać nas na więcej, drużyna jest silna i będziemy gotowi na start ligowych rozgrywek.

Politano:

- Przygotowania przebiegają dobrze. Staram się dojść do najlepszej dyspozycji i zrozumieć oczekiwania trenera. W mojej opinii zespół jest na właściwej ścieżce. Do startu sezonu pozostało jeszcze 15 dni, ciężko pracujemy i fizycznie czuję się naprawdę dobrze. Lukaku? Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. To gracz, który robi różnicę i cieszymy się, że mamy go w swoim zespole.

Bastoni:

- Zależało nam na zwycięstwie, ponieważ takiego podejścia wymaga od nas trener. Cieszę się, że mogłem wykorzystać decydujący rzut karny, lecz przede wszystkim ta drużyna ma tożsamość, którą widać od pierwszego dnia przygotowań. Jesteśmy gotowi na ligę. Dziś wieczorem dostosowaliśmy się taktycznie do przebiegu boiskowych wydarzeń. Musimy posiadać pełną kontrolę nad grą w defensywie, lecz jesteśmy zdeterminowani i dobrze pracujemy.    

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Bartek Duda

Bartek Duda 11 sierpnia 2019 | 09:53   

Było w pierwszym kwadransie dużo chaosu i nie celnych podań, które mogły doprowadzić do straty bramki. W pierwszej połowie oprócz kilku stałych fragmentów gry nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu okazji. Biorę jednak poprawkę na to, że nie mogli grać: Godin, Lukaku i Lazaro. W drugiej połowie było lepiej, ale i tak uważam, że wiele jest do poprawy. Zrozumienie w pomocy na linii Sensi - Barella - Brozović nie jest najlepsze, ale do następnego sezonu jeszcze 15 dni.
Forza Inter! (edycja 2019.08.11 09:53 / Bartek Duda)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich