Brustia: Jesteśmy zjednoczone

13 sierpnia 2019 | 18:13 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Start sezonu zbliża się wielkimi krokami do kobiecej reprezentacji Interu. Po niedawnej zmianie trenera, Panie rozpoczną swoją rywalizację już w połowie września. O trwający obecnie obozie przygotowawczym opowiadała InterTV Martina Brustia.

Wiele ciężkiej pracy zostało włożone, ale jestem zadowolona. Natężenie treningów było spore, zarówno na porannych sesjach, jak i popołudniowych, ale to pozwoli nam być gotowym na rozpoczęcie sezonu tak bardzo, jak to możliwe. Jesteśmy zjednoczoną grupą, kilka zawodniczek dołączyło do rdzenia z poprzedniego roku i bardzo nam pomagają. Piłkarki spoza Włoch świetnie się integrują, jestem spokojna.

- Pracujemy nad specyficznymi koncepcjami na co dzień, trener stara się nam przekazać swoje idee tak szybko, jak to możliwe - rozpoczęła, poproszona o ocenę ostatniego towarzyskiego meczu w Pinzolo - Poczułam się spełniona i wyróżniona, kiedy mogłam założyć opaskę kapitana w drugiej połowie.

Pierwsza walka o punkty 14 września w Solbiate Arno, przeciwnikiem Inter Women będzie ekipa Verony. Wcześniej zmierzą się towarzysko z Espanyolem, na to spotkanie zaczekamy do 18 sierpnia.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Lethal Doze

Lethal Doze 13 sierpnia 2019 | 19:39   

Ale dziewuszki

Darkos

Darkos 14 sierpnia 2019 | 09:02   

Świetne są te ciemne bluzy Interu. Chyba czas na zakupy :P

Recobers

Recobers 14 sierpnia 2019 | 09:39   

Niepowiem, wziął by obie na ostro

Hagaen

Hagaen 14 sierpnia 2019 | 20:08   

@up, ciekawa forma oddania szacunku i urody kobiecie ;p


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich