Agent: Conte był zaskoczony odejściem Ivana

15 sierpnia 2019 | 15:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Ivan Perisić jest już graczem Bayernu Monachium i przygotowuje się do debiutu w nowych barwach. Zawodnik pożegnał się z Interem i jego kibicami w pokojowej atmosferze, a tymczasem agent Chorwata udzielił wywiadu, w którym odkrywa kulisy jego odejścia i relacji z Antonio Conte. 

- Perisić jest bardzo, bardzo szczęśliwy. Bayern to najlepszy klub. Ian jest nawet bardziej niż zadowolony. Inter również jest świetnym klubem, ale to jednak kolejny krok do przodu. Powrót do Interu? Nigdy nie mów nigdy, ale nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Pożegnanie przebiegło w przyjaznej atmosferze - powiedział Frane Jurcević w długiej rozmowie z portalem Sportske. 

- Conte był zaskoczony, kiedy Ivan oznajmił mu decyzję o swoim odejściu. Po tym, jak media poinformowały, że trener nie liczy już na Perisicia, Conte wyjaśnił mu wszystko podczas treningu i przyznał, że jest wściekły na dziennikarzy, którzy opublikowali te bzdury. Szkoleniowiec poprosił zawodnika o kontynuowanie dotychczasowej pracy, zapewnił o pełnym zaufaniu i przyznał, że widzie dla niego miejsce wśród napastników.

- Pojawienie się Bayernu zmieniło jednak wszystko. Kiedy wpłynęła oferta klubu z Bawarii, Perisić był oczywiście zainteresowany. Jedynym problemem był fakt wypożyczenie, ponieważ transfer definitywny byłby fantastyczny. Spędziliśmy wspólnie całą noc, rozmawialiśmy i analizowaliśmy wszystkie możliwości. W pewnym momencie Ivan oznajmił, że jest wojownikiem, wierzy w siebie i pójdzie do Bayernu, ponieważ to właściwy krok. Nadszedł właściwy czas, teraz będzie mógł grać na swojej pozycji i dzięki temu łatwiej było mu podjąć decyzję.

- Jestem w 100% pewien, że Bayern zdecydował się na gracza pokroju Ivana, ponieważ ich celem jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów. On pasuje do tego futbolu, Bundesliga jest bardziej otwarta i zobaczycie, że on eksploduje. Właśnie tego potrzebuje ta drużyna. Pozostajemy optymistami, ponieważ ostatnia wygrana Bayernu w Lidze Mistrzów miała miejsce, kiedy w ich kadrze był inny Chorwat - Mario Mandzukić. 

Źródło: Sportske

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 15 sierpnia 2019 | 16:01   

Czyli po prostu Ivan w Interze się wypalił

Klinsi64

Klinsi64 15 sierpnia 2019 | 17:17   

idealny agent potrafi obrócić porażkę w zwycięstwo ;)

Internaldo

Internaldo 15 sierpnia 2019 | 20:05   

Po przeczytaniu mam wrażenie jakbyśmy stracili nieoszlifowany diament ;)

Kevin

Kevin 15 sierpnia 2019 | 21:01   

Ten agent to jakiś złotousty jest. Dlaczego wcześniej Ivana nie zmobilizował do gry skoro taki świetny jest

scrollo7

scrollo7 15 sierpnia 2019 | 21:23   

Ale mydlenie oczu Conte. Już zaczyna robić pod siebie bo pół kadry straci? Za chwilę to Icardiego przywróci. Hajaj

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 16 sierpnia 2019 | 06:19   

Zaskoczony Antek był...jasne i prosił ivanka żeby został...

Oba

Oba 16 sierpnia 2019 | 09:06   

Chyba zadowolony

Hagaen

Hagaen 16 sierpnia 2019 | 10:27   

Cóż, sezon Ivan miał tragiczny, ale wcześniej grał świetnie. Szkoda, że się tak pokiełbasiło.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich