Czy Icardi wciąż liczy na miejsce u Conte?

16 sierpnia 2019 | 17:17 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Do końca okna transferowego pozostało już niespełna trzy tygodnie, a Mauro Icardi nadal jest zawodnikiem Interu. W związku z tym, do dość interesującej konkluzji doszli dziennikarze Sky Sport.

Według nich, były kapitan Nerazzurrich wciąż jeszcze liczy na miejsce w składzie, jeśli rozmowy w sprawie Edina Dzeko zakończą się fiaskiem i ma być zdecydowany na pozostanie z tą właśnie nadzieją. Gdyby jednak podsumować fakty, trudno posądzać snajpera o taki optymizm. Przypomnijmy, że Icardi opuścił przymusowo całość sezonu przygotowawczego i zajęć taktycznych, a zgodnie z wolą zarządu ma w nadchodzącym sezonie pozostać na trybunach, jeśli nie zgodzi się na przeprowadzkę do żadnego z zainteresowanych nim klubów. Inne źródła są przekonane, że 26-latek liczy jedynie na transfer do Turynu i wola pozostania nie ma nic wspólnego z chęcią gry u Antonio Conte, więc doniesienia Sky Sport wypadałoby traktować z dystansem.

Tymczasem nic nie wskazuje na to, aby Roma miała zamiar ugiąć się pod naciskiem Edina Dzeko i obniżyć oczekiwania finansowe. Rzymianie zagrają jutro mecz towarzyski z Arezzo, a 33-latek został włączony w kadrę na to spotkanie.

 

Źródło: sempreinter.com, inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 16 sierpnia 2019 | 17:25   

Niech spindalaja ta Roma a Icardiego sprzedać do Napoli za Milika

welys

welys 16 sierpnia 2019 | 19:21   

Pijany albo niespełna rozumu

Kevin

Kevin 16 sierpnia 2019 | 21:10   

icar to najwyżej może liczyć frytki i cole na trybunie i popcorn do tego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich