Caffe Mercato - 17.08.2019

17 sierpnia 2019 | 11:04 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Dziś z lekkim opóźnieniem przygotowaliśmy dla Was przegląd informacji transferowych. Zapraszamy na przedpołudniowe Caffe Mercato.

Upadł temat Dzeko. Co dalej?

Wczoraj Edin Dzeko przedłużył kontrakt z Romą. Plany Giuseppe Marotty i Antonio Conte spełzły na niczym. Co teraz zrobią Nerazzurri? Mauro Icardi nadal czeka na decyzje w sprawie jego przyszłości. Opcje są dwie: albo dogada się z klubem i działacze Interu wyjdą na idiotów, albo zostanie sprzedany, bądź wymieniony. Drugie rozwiązanie wydaje się być bardziej realne, ale... Argentyńczyk nie jest zainteresowany Napoli, z którym transakcja byłaby łatwiejsza do realizacji. Piłkarz mógłby przejść do Juventusu. Ten jednak nie chce oddać Dybali i koło się zamyka. Giuseppe Marotta musi wytężyć umysł, by pozbyć się balastu i jednocześnie nie być na tym stratnym.

(inf. własna)

***

Zegar tyka, a rozwiązań coraz mniej

Wiele mówi się o powrocie do Interu Cristiano Biraghiego. By zabezpieczyć się na wypadek ewentualnego niepowodzenia, Marotta rozważa także inne opcje. Mowa o Robinie Gosensie z Atalanty i Matteo Darmianie z Manchesteru United. W przypadku pierwszego, trudno będzie go wyrwać zespołowi z Bergamo, bowiem klub zagra w Lidze Mistrzów i będzie potrzebował takich graczy. Drugi prawdopodobnie jest już dogadany z Interem, ale dopiero na kolejny sezon. Jeśli jednak Nerazzurri nie dokonają wzmocnień, konieczna będzie kolejna wizyta Marotty w Manchesterze, by jednak przyspieszyć transakcję z Darmianem.

(FCInter1908)

***

SMS wciąż może trafić do Interu

Mimo zaprzeczeń ze strony piłkarza, Sergej Milinković-Savić może w nadchodzących tygodniach nosić koszulkę Nerazzurrich. Klub z Mediolanu chciałby wzmocnić linię pomocy, a doskonałym zawodnikiem byłby właśnie SMS. Według dziennikarzy, Serb miałby trafić do Interu na podobnych zasadach, jak Ivan Perisić do Bayernu - wypożyczenie z opcją wykupu. Problem polega jedynie na tym, że Lazio chce współpracować z piłkarzem, a Chorwat nie znalazł się w projekcie Antonio Conte.

(Tuttosport)

***

Co Vidal ma wspólnego z Bastonim? (akt.)

Alessandro Bastoni jest pod obserwacją Parmy, która chętnie sięgnęłaby po zawodnika. Tymczasem Antonio Conte dał jasny sygnał, że piłkarz jest nietykalny. Jedyną szansą dla Gialloblu może być transfer Arturo Vidala. Co prawda Barcelona nie wyraziła zgody na transakcje, ale zdaniem mediów, Nerazzurri wciąż obserwują sytuację. Jeśli doświadczony piłkarz przyszedłby do Interu, Conte mógłby odblokować wypożyczenie Bastoniego. W przeciwnym razie nic nie ulegnie zmianie.

Na stronie FCInter1908 dokonano aktualizacji, według której Bastoni definitywnie jest nie do ruszenia. Wątek Vidala został pominięty.

(FCInter1908)

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 6

GregorK13

GregorK13 17 sierpnia 2019 | 11:10   

Co ma wspólnego niby vidal z bastonim jak to 2 różne pozycje a poza tym bastoni powinien być nietykalny bo mamy mało obrońców

Oba

Oba 17 sierpnia 2019 | 11:29   

Vidal w razie potrzeby może zagrać również na obronie i jest to lepsza opcja niż Żaba w ataku.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 17 sierpnia 2019 | 11:48   

Zgodnie z naszym zdziwieniem, Włosi zedytowali newsa.

Hagaen

Hagaen 17 sierpnia 2019 | 12:17   

Włosi to fajny naród, ale jednocześnie tak bardzo dziwny w sposobie wypowiadania się (chaotycznie i na okrętkę), w sposobie dedukcji i kreowaniu faktów, że czasem brak mi słów.

Morfo

Morfo 17 sierpnia 2019 | 13:13   

Niektóre pomysły to mrożą krew w żyłach

Pawel

Pawel 17 sierpnia 2019 | 13:20   

Milik do Interu? LOL! O nie nigdy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich