Piłkarze Napoli kontaktowali się z Icardim

17 sierpnia 2019 | 11:24 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Azzurri chcą mieć w swoich szeregach Mauro Icardiego. Inter wciąż nie określił się co do przyszłości zawodnika. Jedno jest jednak pewne - Napoli chwyta się wszelkich sposobów, by sprowadzić do siebie napastnika.

Neapolitańczycy są teraz w dużo lepszej sytuacji, bowiem Roma przedłużyła kontrakt z Edinem Dzeko. Jedyny problem stanowi sam zawodnik, który według informacji dziennikarzy, chce grać tylko w Juventusie. Jest to nieco sprzeczne z wcześniejszymi doniesieniemi, które sugerowały, że napastnik był absolutnie przeciwny transferowi do Starej Damy. Wracając... Azzurri dwoją się i troją, by zdobyć Icardiego. Jak podała Corriere dello Sport, wielu zawodników Napoli skontaktowało się z nim telefonicznie, by ten mógł poczuć akceptację i to, jak ważny jest dla Neapolitańczyków.

Źródło: CDS

Polecane newsy

Komentarze: 11

Internaldo

Internaldo 17 sierpnia 2019 | 11:48   

Wg tego co ja widziałem i słyszałem to inter już dawno się określił, że nie ma miejsca w tym klubie dla niego.

kretos

kretos 17 sierpnia 2019 | 12:00   

Dawać Milika i 20mln. Arkadiuszo dałby radę u nas, jako kluczowy rezerwowy. Co to byłyby za derby jakby po dwóch stronach grali dwaj Polacy !!!

Vancore

Vancore 17 sierpnia 2019 | 12:08   

Icardi na wejscie do neapolu bedzie traktowany jak gowno przez pol miasta bo maradona tak powie i elo xD (edycja 2019.08.17 12:09 / Vancore)

Hagaen

Hagaen 17 sierpnia 2019 | 12:22   

Maradona rządzi Argentyną, a Neapol to wciąż Włochy, dosyć autonomiczny rejon, nawet pomimo, że Maradona to klubowa legenda.

Morfo

Morfo 17 sierpnia 2019 | 13:02   

Dawać Milika, dawać Milika !!!

Kevin

Kevin 17 sierpnia 2019 | 13:04   

Co Wy z tym Milikiem .... ja perdyle. Po tym co zrobil wraz ze swoim zonoagentem nie ma miejsca dla niego i tyle. Chce siedzieć i marnować sobie karierę niech kisi się. Dostanie jakieś tam absolutne minimum do grania aby klub nie był posadzony o mobbing. A lata lecą. W sumie opinia tez.... nie pierwszy i nie ostatni gdzie głowa nie nadąża za talentem.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 sierpnia 2019 | 14:06   

Gość zagrał jeden dobry sezon we Włoszech i już Napoli chce się go pozbyć bo wiedzą, że w następnym może np się złamać i w jego przypadku co najmniej pół roku z głowy. Z resztą np w sparingu z Barcelona pokazał, że ten nie musi być tak dobry jak poprzedni w jego wykonaniu ;) Już wolę Llorente z wolnego na rok xD

shakurspeare

shakurspeare 17 sierpnia 2019 | 15:57   

Milik jest dobry ale kompletny nie potrzebny

inter00

inter00 17 sierpnia 2019 | 16:10   

Niech go biorą, śmiało

domi

domi 17 sierpnia 2019 | 18:00   

Ciekawe czy w tej rozmowie Icardi do nich powiedział chociaż jedno słowo, bo do kibiców i klubu nie raczył się odezwać od lutego.

superofca

superofca 18 sierpnia 2019 | 00:06   

domi słuszna uwaga.