Derby Mediolanu ponownie o 12:30?

18 sierpnia 2019 | 11:58 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Według przecieków opublikowanych przez La Gazzetta dello Sport, zaplanowane na czwartą kolejkę derby Mediolanu mogą zostać rozegrane o godz. 12:30. Wszystko za sprawą... międzynarodowego dnia bez samochodu.

Wstępna data meczu Milan - Inter to 21 września godz. 20:45, lecz prowadzone są rozmowy nad przesunięciem spotkania na niedzielne południe. Na 22 września zaplanowano bowiem obchody dnia bez samochodu, a przyłączenie się do nich obu mediolańskich klubów nadałoby sprawie dodatkowego rozgłosu. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia transmisji meczu na rynku azjatyckim.

Przypomnijmy, że derbowe spotkanie z 15 kwietnia 2017 również rozegrano o tej nietypowej godzinie. Emocji nie brakowało, a gol Cristiana Zapaty na 2 - 2 padł dopiero w doliczonym czasie gry. Nie da się jednak ukryć, że meczom rozgrywanym w samo południe brakuje odpowiedniego klimatu. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

Vancore

Vancore 18 sierpnia 2019 | 13:48   

Pojebalo ich? Gowno mnie obchodzi dzien bez samochodu, paralotni czy sandalow. Takie mecze powinny byc wieczorem.

KawaOpole

KawaOpole 18 sierpnia 2019 | 14:04   

Niech jeszcze na poniedziałek przesuną, i bez transmisji i wogole dzień bez używania prądu, mózgu i wątroby bo to dla zdrowia ważne i potrzebne, a idz Pan Wh...

banikowy

banikowy 18 sierpnia 2019 | 14:09   

Równie dobrze Inter może zagrać mecz bez kibiców bo kibice mogą wprawić w ruch stadion który drgania przeniesie w podłoże, podłoże drgania przekażą na płytę tektoniczna i pół Europy jebnie.
Pokurwiency, niech sobie zagrają mecz o 12 na orliku we wrześniu to zrozumieją że takie mecze żeby piłkarze dali radę pokazać swoją klasę muszą być wieczorem.
Wbrew pozorom gra w południe przy pełnym nasłonecznieniu jest bardzo męcząca, nie ma takiego klimatu a po meczu zamiast iść spać po paru browarach człowiek się zastanawia co robić....

KawaOpole

KawaOpole 18 sierpnia 2019 | 16:31   

banikowy z drugiej strony mecz w południe, a ja do meczu zawsze piwko albo drineczek wiec można zacząć pic już wcześnie, hmm może tak skubancy kombinują jak się najebać z rana

Lethal Doze

Lethal Doze 18 sierpnia 2019 | 19:24   

I trzeba będzie brać wolne w razie pracy :/


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich