Lazaro: Czuję, że mogę zagrać z Lecce

22 sierpnia 2019 | 11:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na chwilę obecną, Valentino Lazaro raczej przegrywa rywalizację z Antonio Candrevą, lecz fani nadal wierzą, że Austriak może okazać się wielkim wygranym taktycznej rewolucji Antonio Conte. Sam piłkarz również nie traci wiary we własne umiejętności i bardzo chwali sobie współpracę z utytułowanym szkoleniowcem. 

- Przyszedłem do Mediolanu, aby zdobywać trofea. Moi poprzedni trenerzy zawsze dawali mi odczuć, że jestem numerem jeden. Oczywiście, że Hertha to także wielki klub, ale Inter ma wymiar międzynarodowy. Nerazzurri celują w tytuł mistrzowski i Ligę Mistrzów. Antonio Conte wprost żyje dla sukcesów i tytułów. Widać w nim ogień, a to przekłada się na wszystkich graczy. Wszędzie panuje optymizm - powiedział w rozmowie z rodzimymi mediami.

- Na każdym treningu zauważasz, że to jeden z najlepszych trenerów na świecie. Każdy element zajęć jest szczegółowo omawiamy. Z taktycznego punktu widzenia nauczyłem się już bardzo wiele. Wspaniale jest pracować z takim szkoleniowcem, ponieważ każdy zawodnik ma szansę się przy nim rozwinąć.

- Chcemy dobrze wystartować. Mam nadzieję zachować mistrzowskie aspiracje tak długo, jak to tylko możliwe. Mistrzostwo byłoby spełnieniem marzeń. Jeżeli seryjnie wygrywasz tytuły, jak Juventus, jesteś faworytem numer jeden.  

- Trudno powiedzieć, kto wybiegnie w wyjściowej jedenastce na Lecce. W ostatnim sparingu wszyscy zagrali po 45 minut, lecz na każdym treningu mam wrażenie, że jestem graczem podstawowego składu. 

- Lukaku to świetny facet i sprawia, że jest dużo powodów do śmiechu. Na boisku jest jednak zimny jak lód, zna swój cel i potrafi realizować go bardzo, bardzo dobrze.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 22 sierpnia 2019 | 11:19   

Z Lecce lepiej jednak zagrać Candrevą

kretos

kretos 22 sierpnia 2019 | 13:09   

Jestem bardzo ciekawy Lazaro, nigdy nie widziałem go w akcji. Skoro Conte go chciał, może być jednym z głównych jego żołnierzy (edycja 2019.08.22 13:09 / kretos)

Hagaen

Hagaen 24 sierpnia 2019 | 13:30   

Candrevą to lepiej zagrać na wyrąb drewna z lasu. Gość jest niemożliwe słaby już 2gi sezon. Jego wrzutki z nadzieją, że któraś wejdzie, a nie wchodzą w ogóle, brak dryblingu - no tragedia.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich