Caffe Mercato - 26.08.2019

26 sierpnia 2019 | 08:40 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

W poniedziałkowy poranek, zanim każdy z nas wróci po weekendzie do codzienności, serdecznie zapraszamy na codzienny przegląd informacji transferowych. Z dzisiejszego Caffe Mercato dowiecie się między innymi o dalszych losach Dalberta, twardych warunkach Manchesteru United, czy też pomysłach względem Joao Mario.

Wszystko zależy do Dalberta

Jak już informowaliśmy, Dalbert jest przymierzany do transakcji z Fiorentiną. Miałby zostać wymieniony na Biraghiego. Tymczasem piłkarz niechętnie podchodzi do sprawy, bowiem wolałby wrócić do Nicei. Dziś rano, w siedzibie Interu pojawi się delegacja dyrektorów Fiorentiny. Jeśli kluby i piłkarze dojdą do porozumienia, nastąpi podwójne wypożyczenie z prawem do wykupu za 10-12 milionów.

(LGDS)

***

Milinković-Savić poza zasięgiem

Transfer Sergeja Milinkovicia-Savicia jest mało prawdopodobny. - Jego wartość nieznacznie spadła w porównaniu z ubiegłym rokiem, kiedy oszacowaną ją na 100 milionów euro. Teraz Lazio oczekuje około 70 milionów. Rynek angielski jest zamknięty, a z Hiszpanii nie ma zainteresowania, więc wątpię, że we Włoszech jest klub, który może odebrać Milinkovicia-Savicia z Lazio - stwierdził Gianluca Di Marzio w programie Calcio Show.

(Sky)

***

Niepewna przyszłość Joao Mario

Inter szuka właściwej oferty sprzedaży Joao Mario. Przynajmniej tymczasowo. Nerazzurri pracują z Monaco nad podwójnym wypożyczeniem Joao Mario za Pietro Pellegri. Ponadto pomocnikiem interesują się Sporting Lizbona, Sevilla, czy też Galatasaray.

(Sport Mediaset)

***

Był obóz Chorwatów, będzie obóz Chilijczyków?

Jeśli wierzyć mediom, jeszcze dziś powinniśmy poznać decyzję w sprawie Alexisa Sancheza. Operacja wypożyczenia z prawem do wykupu, w wysokości 15 milionów euro, z wypłacaną pensją podzieloną na dwa kluby - 4,5 miliona i bonusy ze strony Interu oraz 6 milionów ze strony Manchesteru United. Angielski klub chciałby jednak, by podział pensji był równy. Jeśli Inter zagwarantuje Sanchezowi pięć milionów, to United da zielone światło. Prawdopodobnie wszystko ułoży się po ich myśli, bowiem piłkarz zaczął już szukać domu w okolicach Mediolanu i jeziora Como.

Tymczasem okazało się, że nie tylko Sanchez mógłby dołączyć do Nerazzurrich. Jeśli Joao Mario zmieniłby klub, Nerazzurri mogliby rzutem na taśmę pozyskać Arturo Vidala. Barcelona wystawiła go na sprzedaż za 15 milionów euro. Giuseppe Marotta obserwuje sytuację.

(FCInterNews)

***

Źródło: inf. własna / różne

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 26 sierpnia 2019 | 09:26   

Mamy kupić Vidala żeby się go potem pozbyć za darmo jak Radje ?

Sostek

Sostek 26 sierpnia 2019 | 11:09   

Tik tak tik tak... Czas ucieka trzeba sprzedawac

maciosincho

maciosincho 26 sierpnia 2019 | 12:26   

Mamy wielu znajomych w Neapolu, ale prawda jest taka, że on powiedział „nie” dla wielu klubów, oprócz Interu - stwierdziła agentka w programie „Tiki Taka” emitowanym na antenie „Mediaset”.

- Wszyscy znają jego wybór od początku lata i to dotyczy każdego klubu, który wyraził zainteresowanie. Moim zdaniem koniec końców on zostanie w Interze. Taka jest jego decyzja i można go kusić tysiącami ofert... On po prostu nie wierzy, że z Interem to koniec. Nie wiem co mogłoby się wydarzyć, ale wiem co mówił, gdy zaczynało się okno, on cały czas w tym trwa. Miał oferty, które każdy inny na świecie by przyjął, ale on je odrzucał dla Interu.

Przez długi czas spekulowano, że Icardi odrzuca wszystkie inne oferty, ponieważ zamierza trafić do Juventusu, a transfer jest blokowany przez „Beneamatę”, która nie chciała oddawać snajpera odwiecznemu rywalowi. Nara twierdzi jednak, że nawet tutaj sprawa nie zaszła zbyt daleko.

- Juventus? Nikt nie rozmawiał bezpośrednio z Mauro, ani ze mną. Ludzie nazywają mnie teraz największą s*** we Włoszech, ale kiedy to ja zatrzymywałam Icardiego w Interze, kiedy klub nie potrafił wygrywać, to wszyscy twierdzili, że jestem najlepsza.

- Co dalej z Icardim? Myślę, że Antonio Conte to świetny trener i mam nadzieję, że zdecyduje się go wystawiać, tak jak teraz postanowił go odsunąć. Ja na nic nie czekam, takie decyzje podejmuje klub, to oni wypłacają pensje.

Wanda nara show

superofca

superofca 26 sierpnia 2019 | 13:40   

Benny Hill show.
Zastanawiam się czym kierują się władze violi, że interesuje ich wymiana Biraghiego na Dalberta, jedyne co mi przychodzi do głowy to, że za Biraghiego zapłacimy więcej niż oni za Dalberta.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich