Inter-NAZIONALE- Nerazzurri stawiają na Włochów

28 sierpnia 2019 | 08:04 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jeszcze w tym tygodniu może zostać sfinalizowany transfer Cristiano Biraghiego do Interu. W przeciwnym kierunku powędrować ma Dalbert. Powrót wychowanka Interu, będzie kolejnym transferem Włocha do Interu, których będzie w kadrze tak wielu, że Antonio Conte mógłby wystawić jedenastkę złożoną z samych piłkarzy z Półwyspu Apenińskiego.

Zobaczmy jak mogłaby wyglądać taka jedenastka:

Inter 3-5-2: Padelli - D'Ambrosio - Ranocchia - Bastoni - Candreva - Gagliardini - Barella - Sensi - Biraghi- Politano - Esposito

Trudno przypuszczać byśmy w tym sezonie zobaczyli właśnie taki skład. Niemniej jest to wyraźny sygnał, że Inter chce bardziej włoskiego zespołu. Istotne jest, że spora część nowych nabytków, to młodzi zawodnicy, którzy wkrótce mogą stanowić o sile Squadra Azzurra.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

Rahi

Rahi

28 sierpnia 2019 | 08:26

I gitara.

inter00

inter00

28 sierpnia 2019 | 08:51

No i fajnie

Hagaen

Hagaen

28 sierpnia 2019 | 12:15

JA tam nie mam jakoś ciśnienia na Włochów, zwłaszcza, że w DNA klubu wpisana jest jego międzynarodowość. Wręcz lubię, jak mamy piłkarzy z wielu różnych krajów. ALE takie działania, żeby trzon był włoski rozumiem, ma to sens pod warunkiem, że nie będziemy ustępować pola Juventusowi w takich przypadkach jak Bernardeschi czy teraz Chiesa. Po prostu MUSIMY wygrywać takich piłkarzy.

superofca

superofca

28 sierpnia 2019 | 17:00

Akurat Bernardeschiego to nie ma co żałować.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich