Rozstrzygnięcie konkursu

31 sierpnia 2019 | 18:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu

Kilka dni temu zaprosiliśmy Was do udziału we wspólnej zabawie, w której do wygrania, oprócz rozgłosu i sławy, była książka pt. Calcio. Do wczoraj czekaliśmy na zgłoszenia, a dziś zgodnie z regulaminem odbyło się losowanie szczęśliwca, który otrzyma od nas ten niezwykły prezent.

Zapewniamy, że kulki, a w zasadzie kinder jajka, nie były podgrzewane. Tym razem, fortuna uśmiechnęła się do użytkownika Zanetta. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy udanej lektury, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. Zapraszamy również do brania udziału w innych konkursach organizowanych przez nasz portal. Bądźcie czujni! 

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

KawaOpole

KawaOpole 31 sierpnia 2019 | 18:24   

Gratki Żanetta :)
Prawie jak Zanetti :)

Zanetta

Zanetta 31 sierpnia 2019 | 18:38   

Dzięki :) Zanetti Best Of The Best

Larry

Larry 31 sierpnia 2019 | 22:13   

No i cóż, tak jak się spodziewałem - wszystko wskazuje na to, że niektórym tu oko zbieleje, jak zobaczą, jak Ivan w Monachium będzie szurał... Stawiam, że jeśli nie będzie czołową postacią, to co najmniej będzie jednym z silniejszych punktów zespołu. Pytanie oczywiście jeszcze, czy Bayern się odrodzi na tyle, żeby móc stanąć do równorzędnej rywalizacji nawet nie tyle z ManC, czy Liverpoolem, ale chociaż z Juve, Barcą, czy Realem... Czy dalej będą się osuwać w Europie, jak od kilku lat. Na razie wygląda, jakby Kovac ładnie sobie wszystko poukładał i może przywróci Bayern w pobliże europejskiego topu, zobaczymy. W każdym razie zanosi się, że uda się Ivana opchnąć ;-)

Gosiaczek

Gosiaczek 2 września 2019 | 09:34   

Gratuluję!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich