Cenna wygrana z Cagliari

1 września 2019 | 19:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Nie było łatwo, ale cenne trzy punkty wracają do Mediolanu. Zgodnie z przewidywaniami Cagliari postawiło bardzo trudne warunki Interowi, lecz podopieczni Antonio Conte zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Goście wygrali 2 - 1 po golach Lautaro Martineza i Romelu Lukaku. Dla gospodarzy trafił Joao Pedro.

1' Nainggolan otworzył mecz niecelnym uderzeniem z dystansu.

9' Błąd Klavana, lecz Olsen swoim wyjściem uratował sytuację.

16' Lekki i niegroźny strzał w wykonaniu Lautaro.

17' Gracze Cagliari domagają się rzutu karnego po rzekomej ręce Asamoaha, lecz nie mają racji.

21' Żółta kartka dla Brozovicia.

27' Lautaro Martinez trafił do siatki po strzale głową, lecz sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Długa analiza VAR przyniosła jednak zmianę decyzji i gol został uznany.

41' Cerri stanął przed szansą na gola, ale spudłował w dogodnej sytuacji.

45' Asamoah obejrzał żółtą kartkę.

45+3" Koniec pierwszej połowy.

46' Simeone zastąpił Cerriego.

50' Napór gospodarzy przyniósł efekty. Nandez precyzyjnie dośrodkował na głowę Joao Pedro, który doprowadził do wyrównania.

56' Sensi miał niezłą okazję na gola, lecz oddał zbyt słaby strzał.

60' Nainggolan obejrzał żółtą kartkę.

60' Stefano Sensi trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego.

67' Gospodarze ponownie domagali się rzutu karnego, lecz sędzia podjął inną decyzję.

68' Ceppitelli otrzymał żółtą kartkę.

69' Barella zastąpił Vecino.

70' Sensi został nieprzepisowo powstrzymany w polu karnym i sędzia bez wahania wskazał na wapno.

71' Żółta kartka dla Pisacane.

72' Inter ponownie na prowadzeniu! Romelu Lukaku pewnie wykorzystał rzut karny.

74' Castro zastąpił Pisacane.

76' Żółta kartka dla Ionity.

77' Politano zmienił Lautaro.

79' Godin zastąpił Candreve.

83' To powinien być gol, ale Lukaku zmarnował bardzo dobrą okazję po podaniu od Politano.

85' Cigarini zmienił Nainggolana.

86' Ranocchia obejrzał żółtą kartkę.

88' Żółta kartka dla Nandeza.

90+1' Olsen odbił strzał Politano.

90+5' Ceppitelli ofiarnie zablokował rajd Politano.