Icardi dostał pierwsze pogróżki

1 września 2019 | 21:30 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Kibice Interu są wściekli na Mauro Icardiego za pozwanie Interu do sądu. Niektorzy jednak przekraczają granicę...

Dziś w pobliżu domu Mauro Icardiego w dzielnicy San Siro, nieopodal stadionu Giuseppe Meazza, pojawił się transparent o treści: - Icardi. Dosyć już. Mediolan jest mały.

Dodatkowo litery o na tym transparencie przedstawione są jako cel strzelecki.

Źródło: Blitz

Polecane newsy

Komentarze: 22

inter00

inter00 1 września 2019 | 21:35   

Nie pochwalam

Sostek

Sostek 1 września 2019 | 21:36   

No to teraz jajca mu sie skurcza

hawk247

hawk247 1 września 2019 | 21:36   

Oby to sie nie skonczylo tragicznie..

Rizzo

Rizzo 1 września 2019 | 21:37   

zwierzęta

KawaOpole

KawaOpole 1 września 2019 | 21:37   

E jakie to pogróźki, średni adwokacina to wybroni przeciez Iwanda to napastnik..
Ale dobrze ze kibice wyrażają swoją opinię a nie siedzą jak pipy

SeaVent

SeaVent 1 września 2019 | 21:41   

Przylecą z argentyny jego ziomkowie i karwa kawa wojna bedzie...

wróbel1908

wróbel1908 1 września 2019 | 21:50   

To było kwestią czasu żeby nie było nie pochwalam tego ale on swoim zachowaniem do tego doprowadza już wcześniej miał na pieńku z ultrasami a teraz już poszło dalej

Rahi

Rahi 1 września 2019 | 21:51   

Tandetne jak tęczowa propaganda w Polsce

KawaOpole

KawaOpole 1 września 2019 | 22:01   

SeaVent haha on i ziomki, wiesz jak pukasz zone przyjaciela to nie masz ziomków

Interista07

Interista07 1 września 2019 | 22:24   

Zbydlęcenie.

Borden

Borden 1 września 2019 | 22:26   

Szkoda mi trochę go został zmanipulowany a przez miłość do wandy tego niedostrzega sam chcę zostać w klubie ale na to już jest za późno a szkoda bo talentu i umiejętności mu odmówić nie można. Można się ze mną nie zgadzać ale każdy może mieć swoje zdanie (edycja 2019.09.01 22:28 / Borden)

damianekk1985

damianekk1985 1 września 2019 | 22:36   

To była kwestia czasu wcale się nie dziwię w końcu to nie 1 raz ma na pienku może dodatkowa presją mu pomorze w zmianie barw klubowych

maestro84

maestro84 1 września 2019 | 22:45   

absolutnie nie pochwalam, ale równocześnie wcale się nie dziwię...

Optajmista

Optajmista 1 września 2019 | 22:45   

podoba mi się bardzo tytuł tego newsa, ma podobny wydźwięk co "spadł pierwszy śnieg"

MAV

MAV 1 września 2019 | 22:50   

Nie pochwała takiego zachowania. Jednak w tym konflikcie nie ma tylko i wyłącznie jednego winnego. Każda że stron jest winna tak samo. Zarówno klub (nie jestem kibicem piłkarzy!! tylko klubu!!) jak i Icardi.

shinveji

shinveji 1 września 2019 | 22:53   

zostanie rozwiazac kontrakt za porozumieniem stron

superofca

superofca 1 września 2019 | 23:05   

Jak to są pogróżki to ja jestem szefem Wołomina.

darek_91

darek_91 1 września 2019 | 23:26   

Dziwi was to? Niech Icardi podziękuję swojej cycatej i zachlannej żonce za zniszczenie mu przyszłości w Interze o ile nie kariery a ten transparent jest tego dalsza konsekwencją. Ale z tego co widać sam Icardii inteligencją nie grzeszy.

Hagaen

Hagaen 2 września 2019 | 00:08   

Cóż, wkurwiają mnie takie akcje CN, bo mi się cały czas Inter jako klub gentlemanów jawił. Ale cóż - kibiców się nie wybiera.

rafał bownik

rafał bownik 2 września 2019 | 00:09   

Ibra w swojej biografii stwierdził, że nie ma groźniejszych kibiców w Europie niż interowcy. Pewnie wiedział co mówi.
Dobrze to wszystko nie wygląda.

Hagaen

Hagaen 2 września 2019 | 05:51   

Ibra po Krakowie nie latał ;)

iamsledziu

iamsledziu 2 września 2019 | 10:06