Pardo: Wanda i Mauro ponieśli porażkę

4 września 2019 | 13:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Telewizyjny kolega Wandy Icardi, Pierluigi Pardo, w dość krytycznych słowach wypowiedział się na temat "strategii" żony byłego napastnika Interu - Mauro Icardiego. Jego zdaniem transfer do PSG jako czwarty napastnik ciężko uznać za zwycięstwo.

Prezenter powiedział co działo się za kulisami programu TikiTaka, gdzie rzecz jasna nie brakowało rozmów na temat sytuacji Mauro.

- To była surrealistyczna sytuacja, której doświadczyliśmy i strategia Wandy, jeśli jakąkolwiek miała, wydaje się zawiodła. To świetny zawodnik i oczywiście zawsze znalazłby jakiś klub, ale widzieć kogoś kto strzelił 124 gole dla Interu odchodzącego w taki sposób...przecież kibice Interu celebrowali to na ulicach.

- Będę szczery: jeśli proces z Interem by trwał, udział Wandy w programie mógłby być kłopotliwy i powiedziałem o tym w firmie. To by nie było kompatybilne z moimi zawodowymi zasadami.

- On nie mógł już zagrać w Interze, każdy tak mówił. Ewidentnie to nie był tylko konflikt ze Spallettim. Nie sądzę by wyłącznie komentarze Wandy były w stanie zrobić taki chaos w szatni, ale nie możesz deklarować miłości do klubu, a potem pozywać go do sądu. Ivan Perisić na przykład odszedł. Nie chcę umniejszać wagi tego co mówiła Wanda, kiedy było to złe. Jeśli jednak Icardi byłby prawdziwym przywódcą, poszedłby do szatni, uścisnął dłonie, porozmawiał i zaczęliby wszystko od nowa, a następnie powiedziałby żonie, aby bardziej uważała co mówi.

- Ta sytuacja to absolutnie porażka. Teraz cały świat wie, że Icardi próbował pozwać swój klub. Może i inne kluby by go wzięły, ale nie wezmą może z powodu właśnie tej sytuacji. W ostatnich 10 miesiącach, Wanda i Icardi przegrali. Mówiłem Wandzie: jeśli do 2 września on nie znajdzie nowego klubu, przejdziesz do historii jako osoba rujnująca wszystko. Mówiłem jej też wiele razy, że Napoli czy Roma byłyby idealnymi miejscami, by pomóc tym dwóm osobom których wizerunek stał się katastrofalny w ostatnich kilku miesiącach. Zachowała w głowie to co zachowała, ale to nie jest zwycięstwo iść do PSG jako czwarty napastnik. Jeśli to dla Wandy triumf, to ja jestem chudy.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 8

Internazionalista

Internazionalista 4 września 2019 | 13:51   

no w koncu ktos ich pieknie, publicznie podsumowal. AMEN

inter00

inter00 4 września 2019 | 13:56   

Polać mu

KRS

KRS 4 września 2019 | 14:02   

czy to poszło na wizji czy to jakiś osobny wywiad/wypowiedź ?

KawaOpole

KawaOpole 4 września 2019 | 14:06   

Najważniejsze pytanie - czy on jest chudy :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 4 września 2019 | 14:09   

Chudy nie jest :) ale grubasem też nie

Darkos

Darkos 4 września 2019 | 14:23   

Bardzo dobrze prawi. Ciekawe czy cokolwiek się nauczą z tej sytuacji.

Interista07

Interista07 4 września 2019 | 17:53   

W punkt.

Chmarus

Chmarus 4 września 2019 | 18:53   

Dobra będę pierwszy który to napiszę, Van Dall gdzie jesteś trzeba bronić Ikara. Toć to wszystko wina klubu i zaciągu z Juve :D Przepraszam musiałem :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich