CdS: Ausilio dostanie nową umowę?

6 września 2019 | 07:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jak podaje Corriere dello Sport, Inter pracuje nad przedłużeniem umów nie tylko piłkarzy Interu, ale również osób zajmujących się transferami i umowami piłkarzy.

Piero Ausilio może niebawem podpisać z Interem przedłużenie swojej umowy. Ausilio wprawdzie w Interze pracuje znacznie dłużej, ale kwestiami technicznymi związanymi z zakupem, sprzedażą piłkarzy Interu, zajmuje się od 2014 roku.

Obecnie współpracuje u boku Giuseppe Marotty i jak na razie ta współpraca wydaje się układać bardzo pozytywnie.

A wy jak oceniacie pracę Piero Ausilio w Interze?

Źródło: cds

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 6 września 2019 | 07:37   

Na pewno jest ważną częścią zespołu i powinien z nami zostać. Razem z Marottą robią super robote2

Hagaen

Hagaen 6 września 2019 | 08:04   

Po tym jak zastąpił Marco Brancę widać dużą poprawę. Sama "fajność" nazwisk bardzo się poprawiła, bo zamiast Ricky Alvareza, Kharji, Jonathana, Tomaso Rocchiego czy Kuzmanovića zaczęli przychodzić piłkarze, po których kibice nawet fatygowali się na lotnisko - Podolski, Shaqiri, M'Vila, Brozović, Vidić, Kondogbia, Ljajić, Jovetić, Osvaldo, Perisić itp. Tylko błagam, przy ocenie nazwisk weźcie pod uwagę, że potencjał transferu to co innego niż późniejsza możliwość oceny realnego wpływu nowego zawodnika na klub, fakt czy się sprawdził czy nie. Bo na to akurat wpływa masa zmiennych, na jakie dyrektor techniczny wpływu nie ma, zwłaszcza jak nasi trenerzy zmieniali się co kilka miesięcy, każdy początkował rewolucję.

Dlatego, Ausilio przytłoczony komisyjnym sprawdzaniem FFP wg mnie sprawdzał się na prawdę nieźle.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich