Gol i asysta Lukaku (VIDEO)

10 września 2019 | 10:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Bardzo dobry występ w narodowych barwach zaliczył wczoraj Romelu Lukaku. Reprezentacja Belgii ograła na wyjeździe Szkocję 4:0, a napastnik Interu najpierw sam wpisał się na listę strzelców, a następnie asystował przy trafieniu Kevina De Bruyne.

Czerwone Diabły z kompletem punktów przewodzą swojej grupie eliminacyjnej. Poniżej zamieszczamy obszerny skrót spotkania:

Grali też inni reprezentanci Nerazzurrich. Marcelo Brozović rozegrał pełne 90. minut w zremisowanym 1:1 meczu z Azerbejdżanem. Valentino Lazaro zaliczył 77. minut gry na Stadionie Narodowym w Warszawie. W starciu Polski z Austrią padł bezbramkowy remis. Wygrali za to Słowacy, którzy na wyjeździe uporali się z reprezentacją Węgier (1:2). Milan Skriniar tradycyjnie zagrał od pierwszej do ostatniej minuty.