Lukaku: Moje słowa przynoszą efekty

10 września 2019 | 14:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Rano informowaliśmy o udanym występie Romelu Lukaku przeciwko reprezentacji Szkocji. Po meczu, napastnik reprezentacji Belgii nie krył zadowolenia ze swojej postawy, lecz poruszył również temat przeprowadzki do Interu Mediolan.

- Nareszcie mogę współpracować z Antonio Conte, w więc trenerem, który od dawna o mnie zabiegał. W Mediolanie mamy fajną grupę ludzi, podobnie jak w reprezentacji Belgii.

- Strzeliłem dziś ładnego gola, a zespół był zabójczo niebezpieczny w kontratakach. Ważne, aby cały zespół grał w ten sposób. Pokazaliśmy koncentrację oraz intensywność, a dodatkowo zdobyliśmy kilka bramek.

Nieuniknione było również pytanie o rasistowskie zachowania kibiców Cagliari, który wymierzone były w napastnika Interu:

- Powiedziałem tylko kilka słów, ale były wystarczająco mocne, aby wszyscy zrozumieli. Serie A podjęła pewne działania. Mam nadzieję, że UEFA i FIFA będą następne.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Van Dall

Van Dall 11 września 2019 | 08:03   

Ciekawe kiedy zacznie o white privilege bredzić...

shinveji

shinveji 11 września 2019 | 17:34   

Jakby dostal srednia roczna pensje w Kongo czyli 394 dolary i musial przezyc za to rok w dzungli moze nabralby perspektywy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich