Di Biagio: Barella i Sensi mogą się uzupełniać

12 września 2019 | 07:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Były gracz Interu, a później trener młodzieżowych reprezentacji Włoch, Luigi Di Biagio, wypowiedział się na temat dwóch obiecujących włoskich piłkarzy Interu, Nicolo Barelli i Stefano Sensiego.

- Dwóch dobrych chłopaków. Cieszę się, że ich widzę na tym poziomie, ponieważ nie miałem co do nich żadnych wątpliwości. Barella był liderem każdej reprezentacji, od U-15 do U-21. Inteligentny dzieciak, bardzo poważny i z wielką kulturą pracy. Wielu graczy świetnie radziło sobie do U-21, ale potem mieli problem z wskoczeniem do seniorskiego zespołu. Z Barellą tak nie jest, wręcz poczynił wielki naturalny krok i kontynuuje grę na wysokim poziomie. Co do Sensiego, to on po prostu potrzebował więcej czasu. Może z powodu swojej postury.

- Pod wodzą Conte i Manciniego mogą wciąż się rozwinąć. Dobrze grają razem i się uzupełniają wzajemnie. To teraźniejszość i przyszłość narodowej reprezentacji i mogą być decydujący w takim wielkim klubie jak Inter. Cieszę się, że Conte i Marotta zdecydowali skupić się mocno na młodych Włochach.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 12 września 2019 | 10:11   

Trzymam kciuki że będą naszą ostoją w pomocy na lata

Lechu

Lechu 12 września 2019 | 11:23   

Xavi - Iniesta?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich