Crespo: Lautaro jest fantastyczny

12 września 2019 | 07:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jeśli ktoś zna się na strzelaniu bramek, to jedną z takich osób na pewno jest Hernan Crespo, były napastnik takich klubów jak Parma, Lazio, Inter, Chelsea czy Milan. Oto co Argentyńczyk mówi o swoim młodszym rodaku, Lautaro Martinezie.

- On naprawdę jest jak byk, zupełnie jak jego przydomek. Lautaro Martinez jest fantastyczny. Naprawdę bardzo podoba mi się jego wszechstronność. Jako pierwszy czy drugi napastnik, to dla niego to samo. Potrafi być groźny i decydujący na obu pozycjach, a to nie jest proste. Jest zabójczy grając za klasycznym napastnikiem, ale nawet kiedy on sam pełni tę rolę, wówczas także może być niesamowity. Ma to co potrzebne: dobra gra lewą nogą, prawą nogą, dobry timing w powietrzu i jest bardzo sprytny w polu karnym. Kompletny napastnik, który jest gotowy na ligę włoską. Mój kolega Veron miał rację.

Co Veron powiedział Hernanowi Crespo o Lautaro?

- Powiedział, że on niczego więcej nie potrzebuje aby grać w Serie A. Powiedział mi to rok temu, kiedy Lautaro przyszedł do Interu. Miałem pewne wątpliwości, ale kiedy się mu przyjrzałem i muszę dodać, że patrzymy na napastnika z przyszłością. Zostawmy go samego, nie nakładajmy zbyt dużej presji, niech się rozwija i będziemy mieć wiele satysfakcji.

Można więc powiedzieć, że Inter ma ważny element w swoich rękach.

- Najważniejszy element jest na ich ławce. Conte to absolutny fenomen. Jeśli Lautaro będzie słuchał i pracował, może stać się wielkim mistrzem. Razem z Lukaku tworzy perfekcyjny duet.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lechu

Lechu 12 września 2019 | 11:23   

Lautaro: Crespo jest fantastyczny

superofca

superofca 13 września 2019 | 01:09   

Z zupełnie innej beczki, to wprost nieprawdopodobne, że Argentyna mając takich piłkarzy jak Veron, Crespo, Zanetti, Almeyda, Ayala, Lopez, Mascherano, Samuel czy Simeone i wielu innych, nie zdobyła mistrzostwa ani w 98, ani w 2002, ani w 2006. Często mówimy o Messim selekcjonerze ale przed nim potencjał mieli może nawet większy, a kadra co 4 lata w pizdu i gówno z mistrzostw przywożą. Najbardziej chyba szkoda 2006 i tego, że ten debil Maradona rozwalił wszystko w drzazgi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich