Skromna wygrana Interu

14 września 2019 | 19:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Bez fajerwerków, lecz dość pewnie i spokojnie Inter pokonał ekipę Udinese Calcio 1:0. Nerazzurri wykorzystali potknięcie Juventusu i z kompletem punktów prowadzą w ligowej tabeli. Gola na wagę wygranej zdobył dziś w 44. minucie Stefano Sensi. Goście przez dłuższą część meczu grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Rodrigo de Paula.

4' Słupek uratował drużynę rywali. Bliski szczęścia był Matteo Politano.

7' Niegroźna próba Opoku, Handanović spokojnie złapał piłkę.

15' Mocny strzał Sensiego i efektowna parada Musso.

20' Bardzo niecelna próba strzału Nicolo Barelli.

24' De Maio oddał strzał z dogodnej pozycji w polu karnym, ale kapitan Interu był na posterunku.

28' Żółta kartka dla Barelli.

35' Po interwencji systemu VAR, Rodrigo de Paul wyleciał z boiska za uderzenie w twarz Antonio Candrevy.

36' Żółta kartka dla Becao.

39' Precyzyjny strzał Politano z rzutu wolnego, ale Musso skutecznie interweniował.

43' Kolejna próba w wykonaniu Sensiego, lecz golkiper gości obronił z łatwością.

44' Nareszcie! Diego Godin dograł piłkę na głowę Stefano Sensiego, który uprzedził defensora Udine i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

45+1' Musso odbił piłkę na rzut rożny po uderzeniu Politano z ostrego kąta.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

46' Roberto Gagliardini zmienił Nicolo Barellę.

52' Kevin Lasagna wykorzystał niepewne zachowanie Diego Godina, lecz skuteczną interwencją popisał się Samir Handanović.

53' Niegroźna próba Fofany z dystansu.

57' Musso obronił strzał Politano.

60' Zaskakująca próba Gagliardiniego, golkiper Udine przeniósł piłkę nad poprzeczką.

64' Lautaro Martinez zmienił Romelu Lukaku.

66' Niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Brozovicia.

70' Roberto Gagliardini uderzył obok słupka.

70' Barak zastąpił Jajalo.

73' Kolejna próba uderzenia w wykonaniu Gagliardiniego, ale z mizernym skutkiem.

76' Musso obronił strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Stefano Sensiego.

77' Niefrasobliwe zachowanie i żółta kartka dla Candrevy.

79' Alexis Sanchez zmienił Matteo Politano.

80' Podwójna zmiana w Udinese. Mandragora i Pussetto za Walace'a i Sema.

84' Doskonała okazja na gola dla Sancheza, lecz ofiarna interwencja Musso uratowała gości przed stratą drugiej bramki.

89' Niecelne uderzenie Marcelo Brozovicia.