Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

15 września 2019 | 00:34 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami trzeci mecz Interu w Serie A, po którym zespół Antonio Conte ma dziewięć punktów i utrzymał fotel lidera. Zwycięstwo Nerazzurrim dał Stefano Sensi, który zagrał świetne spotkanie. Piłkarz wraz z kolegami z drużyny podsumował rywalizację z Udinese.

Stefano Sensi:

- Muszę przyznać, że celem jest ruch, nad którym pracowaliśmy w ciągu tygodnia. To nie był prosty mecz. Udinese to twardy przeciwnik. Od jutra wszystko zresetujemy, by zacząć przygotowania do meczu ze Slavią. Praca w tygodniu się opłaca.

- Cieszę się, że dostaję od kibiców tyle komplementów. Muszę jednak zastosować sugestie trenera i kolegów z drużyny, by poprawić moją grę. Trudności rosną wraz ze wzrostem liczby meczów. Przed nami trudny miesiąc. Będziemy musieli pozostać skupieni, ponieważ energia mentalna bywa ważniejsza od dyspozycji fizycznej. Chcemy dobrze wypaść przed naszą publicznością w Lidze Mistrzów.

Kwadwo Asamoah:

- To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Nie był to łatwy mecz i jest jeszcze wiele do poprawy.

- Jesteśmy zespołem, ktory udowodnił, że jest na dobrej drodze. Mamy zwycięską mentalność, ale jest tak wielu nowych zawodników, którzy wciąż muszą się lepiej poznać. W tej chwili mamy się dobrze.

Stefan De Vrij:

- Pozostaliśmy skupieni i precyzyjni, choć popełniliśmy kilka błędów. Z Godinem i Skriniarem dobrze się dogaduję. Cieszę się, że mogę grać z tak silnymi piłkarzami, co ułatwia pracę. Trener wyznaczył nam zadanie, by rozpoczynać akcję i w miarę możliwości przesuwać się do przodu. Musimy nad tym pracować, ale już widać postępy.

Roberto Gagliardini:

- Dzisiaj nie wszystko poszło po mojej myśli, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trener nam ufa i za to musimy się mu odwdzięczyć.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 15 września 2019 | 11:40   

Jeżeli zostałby Miranda to mielibyśmy obronę nie do przejścia, nawet jakby ktoś z podstawowej 3 wypadł to zastępujący go brazylijczyk miałby podobną klasę i umiejętności. Szkoda że odszedł :/


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich